Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Haziran 2020, 14:32   #1
KaraMeleK
KaraMeleK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Bu Benim Öyküm

Ben sanal aleme bir sinirle başlamış bir insanım Sanal alemi gözümüzde kötü bir yer kötü karakterli insanların yeri olarak görmüş duymuştuk buda ister istemez bir önyargıyla yaklaşım sağlıyordu bizlere neredeyse 5 sene olacak fakat gerçekten girdiğin her kanala o kadar samimiyetle yaklasırken karşında samimiyetsiz seni başka amaçla goren kisiler gördükce deliriyodum yaa insanlara aslında kendini anlatmak hissettiğini yaşamak cok zordu kendini ifade etmek icin forumda olman gerekiyomus ben bunu anladım alıyosun kalemini eline yazıp çiziyorsun ne seni yargılayan oluyor nede sana başka gözle bakan hislerini kaleminle hissettiriyorsun.
Tabi soracak olursanız bana sanal alemi sevdiren bir site diye inanın ben hep bi aile ortamı kendimi rahat hissedeceğim yer aradım ve şunu gördüm bazen yaptığımız büyük hatalar bizi sımsıcak insanlara götürebiliyormus misal @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] abim biz onunla karma karısık bir olayla karsılaştık kendisi site sahibi amaa en önemlisi tertemiz bir kalbi var Sımsıcak bir abim iyiki de onu tanıdım sayesinde hayallerime kavuştum.
Yani demek istediğim sadede gelirsem Hata yaptım diyip umutsuzluk etmeyin. Bazı Hatlar Doğru İnsanlara Götürür...