Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Haziran 2020, 01:14   #1
OLay
OLay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart 1 pc ıle aynı anda 2 farklı ekranda farklı işler yapabılmek

selamun aleyküm cemaat ..belkı konusu deyıl ama valla nereye yazacagımı bulamadım ...buraya yazıyorum elbet bır muslumanda galeye alırda cevap verir.. 3 .cü nesil i3 4 çekırdekli ,masa üsdü pcm var.. ben pcmde aynı anda 2 ekran kullanmak ısdıyorum...yapdımda ama sorunum şu : her ıkı ekranda altda durum çubugu var her ıkı ekranda masausdu var ...ama 1 cı ekranda ne aaçarsam aynısı 2 cı ekrandada açılıyor.. benım maksadım 1 cı ekranda farzedinki chat,sohbet takıp edıp sam2 ıle yayın yaparken ,2 ci ekranda facebook skaype açmak ısdıyorum ..durum çubugundan ama nedense beceremedım ayarlarını...bunu bılen varmı??detaylı yazsın allah aşkına googleden lınk vermeyın kımse adam gıbı bışey bılmıyor bu konuda...ben yapıp deneyen kullanan bır arkadaş dan bılgı almak ısdıyorum....kolay gelsın..

benim omuzlarımı hiç yere deydirebilen olmadı bu alemde,ve ben hiç dizçkmedim hiçkimsenin önünde.. beni bir tek sevdiklerim , deyer verdiklerim, vurdu sırtımdan.. ADALET herkese eşit..ve cihan duysun.elbirliğiyle gömdüğünüz bu adam. yeniden doğdu.. adaleti öğretmeye..sırtımdan vuran dost görünümlülere..!!