Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Mart 2023, 17:10   #1
aZze
MobilOkey.Org
aZze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart RadyoKeyfi - BaLLaSohbet - SohbetRadyo - YerLiOkey Sunucuları

RadyoKeyfi - BaLLaSohbet - SohbetRadyo - YerLiOkey Sunucuları

Herkesin bildiği üzere Radyo platformlarını sohbet sunucuları ile buluşturan mekanımız çok daha büyük bir kadro ile aramıza döndü.

RadyoKeyfi.Net PR Platformu, BaLLaSohbet Sohbet Platformu, SohbetRadyo.Com Radyo Platformu önderliğinde YerLiOkey.Com ile Okey pLatformu desteği ile yeniden büyük ses getirecek bir geri dönüşe imza attılar.

Bunların dışında sistemlerine sesli sohbet olarakta ekleme yapacak olan bu büyük ailenin yönetim Kadrosu her zaman ki gibi irCd 'nin devlerinden oluşuyor.

Uzman Ekibi, Adaletli yönetim anlayışı, yıllara meydan okuyan duayenleri ile yine nefesleri kesecek bir oluşumla yola çıktılar.

PR çalışmalarını da hızlandıran ekip Ünlü konuk Sanatçıları, Eğlenceli Oyunları, Birbirinden düzeyli sohbet kullanıcıları ile buluşmaya artık hazır.

Çalışmalarımızı ve yeniliklerimizi devamlı olarak paylaşacağımız platformumuza herkesi davet ediyoruz.

Bizi izlemeye devam edin.

Yönetim Kadrosu

irCd Yönetim Grubu : ALaZ, SetiKaaN, Microsoft, ZeHiR, Microp, Tugberk, ReSital, Caitlyn, Lavinya, MeLiKe, Funda, poLen, Karaca, STaR, Bolu_mesut, Mery, Nilayy, Superisi, CirkiN, Ozancan, Nix, Aysira, Berk, SayKo, EndoplazmikRetikulum
Radyo Yönetim Grubu : AsiL, Temmuz, aZze, BAHA
Okey Yönetim Grubu : aZze, BlackLine

Önceliklerin ve özelliklerin Platformu SizLerLe..

Çekme, Cennetimin Pencerelerine perde.
Kaldır! Göz kapaklarını