Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Mart 2023, 12:00   #31
Eece Ayın Yıldızı
Eece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
[C}e{Y] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel yüreğine sağlık, çok güzel anlatmışsın. Sistemi kendimiz yaratıyoruz o sebeple değiştirmek yine bizlerin elinde. Ülke'nin insana kattığı veya katmak istediği değer ve sunduğu yaşam koşulları bu şekilde git gide daha kötüye gidiyor. O sebeple en önemlisi insanlarımızın hangi renk olursa olsun partizanlıktan uzaklaşmaları gerek, adamcılık iyi bir şey değil. Önemli olan husus daima Ülke menfaati olmalı. Umuyorum daha iyiye gideriz ve o yavrularımıza iyi bir gelecek sunabiliriz.

Çok teşekkür ederim.İnsani ayrımları bırakmamız lazım çok insan gördüm ben bu çocuklara iğnerek bakan yada suça meyilli gibi davranan ama değiller her biri bir değer,her biri bir çocuk ne yazık ki çocukluklarını geçinmek için ailesi için harcayan çocuklar..Siyasi emellerimiz milli başarı ve başarısızlıklarımız bu çocukların hayatına etki etmemeli bence :) O ışıklarda duran her çocuk,evine para kazanmak için sattığı her şey bizim ayıbımız aslında bunu fark edince insanca onların da değerlerine sahip çıkabilicez sanırım ..

"Sen hep gülümse ki yüreğinin güzelliği gülüşlerinde canlansın."