Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Mart 2023, 17:55   #1
meLanie
meLanie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Benden ALınıp Sana VeriLen ''CAN Hediyen''

Benden ALınıp Sana VeriLen ''CAN Hediyen''
İçimde bir Sızı var bu araLar Tarif Edemediğim ..
İnan ki biLmiyorum sana nasıL desem vazgeçemediğimi ? Korkarım biLirsin sen beni , iyi tanırsın gözbebekLerimin ateşLer savruLduğunu , Sana bakarken kirpikLerimin titrediğini `
Konuşurken bakamaz ya gözLerim gözLerine , nasıLda kızarır yanakLarım eLma şekeri misaLi kan rengicesine ..
BebekLer gibi masum ve temiz oysa yüreğim ..
Komşu Kızı dersin hani bana kızdığımda bir tek sözüne aLdanacağımI biLe biLe !
Yanımda oLduğun haLde asLında bana çok uzak oLduğuna mı yanayım , UzakLıkLarın bizi bir türLü kavuşturamadığına mı ?
SöyLe hangi şıkkI seçmeLiyim bu Durumda ? Var mı Bir biLdiğin ..
Unutursun diyorsun ama bir türLü kendini bana unutturabiLecek cesareti buLamıyorsun kendinde.
İyi biLirsin senin için her gece ağLadığımı , ve gözyaşLarımın hiçbirini içinde sen varsın diye israf etmediğimi !
SEN`Li SoruLarın eSiriyim koskoca bir denizin ortasında çaresiz kaLmış varLığım sana uLaşmak için Çırpınan ..
Soğukta morarmış dudağım dudağına değdiğinde NasıLda ateş fışkırır oysa , hani Soğuktu ?

Bir Veda sanma sakın bunu .
Gidiyorum ama SEN'den değiL , Sadece yoLsa yürürken bana seni soran insanLardan kaçıyorum . Sen anLıyorsun beni , duyuyorsun SigaramLa içime çekip bir daha da bırakmadığım nefesLerimi..

Bir Deprem oLur Benim Dünyam'da .. En kaz aLtında kaLan Bir Tek SEN !
Ve Seni kurtarmak için ALLAH'a yaLvaran Ben.
ALLAH'ım n'oLur Onu benden değiL , beni Ondan aL ama varSa biraz daha ömrüm onun hayatına bahşet ki beni yaşatsın son anına kadar diye !
Ve yaraLı-bereLi O yıkık duvarLarın aLtından Çıkan SEN .. Benden aLınıp sana veriLen CAN hediyen .
Ve GözLerini Yine Sana Kapatan Sadece Senin oLamayan Bir Ben ..

Kulun Adaleti Sasar Ama ALLAH´in Adaleti Sasmaz..