Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Şubat 2023, 11:48   #1
NorthernLights
HybridIRC.com
NorthernLights - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Forumdan Çekilme Kararı

Merhabalar,

Son zamanda yaşanan olaylardan dolayı forumdan ayrılma kararı almış bulunmaktayım. Şahsım ve HybridIRC adına bundan sonra paylaşım yapılmayacaktır.

Şahsıma yapılan göndermelere karşılık verdiğim için "rencide edici yorum" nedeniyle 4 gün uzaklaştırıldım.

1 yıldır sahiplendiğimiz, savunduğumuz, dostlarımız var dediğimiz bir yerde, adalet terazisinin şaşmış olmasını üzüntüyle karşılıyorum.

Neden?

Benim münakaşaya girdiğim şahısla aynı şekilde münakaşaya giren, özel fotoğrafları ifşa etmekle tehdit eden bir kullanıcı forumdan uzaklaştırılmadı, yanağı okşanıp, uyarıldı.

Şahsıma ağır küfür eden kişinin ettiği küfür silindi, uzaklaştırma işlemi yapılmadı.

Başka bir kullanıcının annesine yönelik yorum yazan bir kullanıcı forumdan uzaklaştırılmadı. ( Annelerin kutsallığı hiçe mi sayıldı? )

Bu yukarıdaki durumları bizzat ben şikayet ettiğim için bilmekteyim. Bana karşı bu kadar cömert olup, bu arkadaşlara cimri davranılması kabul edilebilir bir şey değildir.

Sonuç olarak; bugün itibariyle forumdan ayrılıyorum.

Dostlarımıza, bize güvenenlere, saygı duyanlara, sevenlere, sevgiler, saygılar sunarım.

Hoşçakalın.

NorthernLights - Berat

ADALETİN BULUNMADIĞI YERDE, HERKES SUÇLUDUR...