Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Şubat 2023, 15:51   #26
[C}e{Y]
► QuaLity ◄
[C}e{Y] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
CesurGuven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hanımefendi geçen gün sitenize uğradım ve siz denk geldiniz. Yayında ekibinizi yerden yere vurdunuz ve zorla founder olduğunuzu ifade ettiniz ki bu hiç doğru değil. Unutmayın yayıncılığı sevdirmek düzen sistem kurmak ve idare etmek sizin sorumluluğunuzda. Bende radyo yöneticisi oldum ancak bu tavırları sergilemedim bir çok kişiyi radyocu yaptım hala da severek isteyerek icraa ediyorlar. Umarım bu şekilde kişiler bulursunuz Bol şanslar..
Sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bu konunun yeri burası değil, öncelikle Yıldız ile görüşerek konuyu çözme yoluna gidebilirdiniz. Çok fazla konulara yazmıyorum ancak bu hususta yazma ihtiyacı hissettim. Uzun yıllardır radyo programcılığı yapıyorum, Ulusal bir radyonun yayın akışını hazırlamak gibi bir görevde icra ediyorum. Şu an için sanal alemde sadece Yıldız'ın founder olduğu sunucudayım çünkü insan muamelesi gösteriyor. Kesinlikle yazılanlara katılamam, Yıldız'ı tanımasam belki de inanırım, bir şakalaşmaya denk gelmiş veya yanlış anlamış olabilirsiniz. Bu hususta sunucuya gelerek istişare de bulunabilirsiniz, gerçekten yanlış bir anlaşılma olduğu kanaatindeyim çünkü Yıldız öyle biri değil. Sevgi ve saygılar