Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Şubat 2023, 13:34   #1
KTeknoloji
Kullu Nefsin Zaikatul Mevt.~
KTeknoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arrow Kahramanmaraş Depremi Yardım Desteklerinizi Bekliyoruz.

İyi günler İRCREHBERİ Üyeleri,

Ülkemizde meydana gelen bu üzücü olay sonucunda depremde hayatını kaybetmiş kişilerin yakınları için başsağlığı diliyor ve yaralanan kişiler için acil şifalar diliyoruz.

Böyle bir hadisenin hepimizin başına gelebileceğini düşünerekten elimizden gelen yardımcıları yapmaya çalışıyoruz ve sizlerdende yardım istiyoruz. Bu kapsamda siz değerli İRCREHBERİ üyelerinden sayı veya miktar önemi olmadan Deprem de yaşanan olaylara destek için AFAD a yardım yapıp bize ekran görüntüsü ile iletebilirse bu kişilere 1 Yıllık WEB HOSTİNG Ücretsiz olarak barındıracağımızı bildiririz.

Haydi İRCREHBERİ Ailesi bu büyük sorunu tüm ülke el ele vererek hep beraber atlamada yardımcı olabiliriz.

Unutmayalım O Yerde Sizlerde Olabilirdiniz. Her Zaman Bunu Göz Önünde Bulundurarak Düşünmenizi İsteriz

Yardım'da bulunan Dostlarımıza Şimdiden Teşekkürlerimizi İletiyoruz.

KTeknoloji Türkiye'nin Lider Servis Sağlayıcısı

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] , [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] , [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] , [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]