Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Ocak 2023, 17:35   #1
1903
1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Güzel Hosting’den hayallerini gerçekleştirmek isteyenlere özel kampanya!Artan dolar kuru ve enflasyon, pek çok ürün ve hizmetin fiyatını olumsuz etkiliyor. Ne yazık ki buna hosting şirketlerinin sunduğu hizmetler de dahil. Özellikle de internet sitesi açmak isteyenleri olumsuz etkileleyen bu durum, mevcut müşteriler için de sorunlara neden olabiliyor. Güzel Hosting ise yeni yıl kampanyası ile bu duruma meydan okuyor.

Güzel Hosting alan adlarında sabit fiyat kampanyasını başlatıyor!
16 Ocak‘ta özel bir kampanya düzenleyen Güzel Hosting, com-net-org uzantılı alan adlarında işlem yapanlara özel fırsatlar sunmaya hazırlanıyor. Buna göre yeni alım ve transfer işlemlerinden herhangi birini yapan müşteriler, 69.9 TL+KDV sabit fiyat kampanyasından faydalanabilecek.Belirtmekte yarar var ki oldukça özel olan bu kampanya, sadece ilk 1000 sipariş için geçerli olacak. Yine de bu yetişemeyen müşterilerine fırsartlar sunulmayacağı anlamına gelmiyor. İlk 1000 siparişe yetişemeyen müşteriler ise ay sonuna kadar indirimli 99.9 TL+KDV fiyat etiketinden faydalanacak. Kampanyadan yararlanmak için ise tek yapmanız gereken buradan (link gelecek) Güzel Hosting’in sitesine gitmek ve “1000domain” kodunu girmek. Hemen ardından indiriminizi uygulanmış olacak.

Sonrasında ise fiyatlar standart tarifeler üzerinden belirlenecek. Eğer siz de “Bu yıl benim yılım olsun!” diyen ve yeni fikirlerini hayata geçirmek isteyen biriyseniz bu kampanya tam da size göre olabilir. Siz de hayalinizdeki fikri bu sayede gerçeğe dökebilir ve kim bilir belki de hayatınızı kökünden değiştirebilirsiniz.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak ve hosting hizmetlerinden faydalanmak için [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Güzel Hosting’in internet sitesine göz atabilirsiniz.


Alıntı:
ALINTI
________________

26.11