Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Ocak 2023, 23:11   #6
Eskici
Eskici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abi şunu kabul ettim artık yıllardır Fenerbahçe yi yakından takip ediyorum şu artık çok net Galatasaray Fenerbahçe den daha büyük kulüp adamlarla ne zaman bir yarışa girsek ne zaman bir kupa olsa ya da liderlik maçı 10 maçın 9 unu Galatasaray kazanıyor ve sonuca ulaşıyor biz ise sadece izliyoruz. Biz cogunlukla bir hedef olmadığın da ya da Galatasaray o sene kötüyse ya da Galatasaray şampiyonluğu kazanmışsa biz o zaman kazanıyoruz yani boşa maç olduğunda kazanıyoruz he daha vahim olanı da su onceden Beşiktaş a karşı bu konuda biz daha iyidik artık onu da kaybediyoruz ve bu şekilde devam edersek o da gidecek sunu artık kabullenmek lazım Fenerbahçe bir şekilde Galatasaray dan daha da altında kalıyor bütün Fenerbahçe lilere söylüyorum akıl sağlığında bozukluk ve sinir hastalıkları yaşamak istemiyorlar ise bunu kabullenmek camia içinde yok biz daha büyüğüz yok bİzim 29 kupamiz var falan bu işleri bırakmak bunu kabbullenmek lazım yoksa erken yaşta kanser olacağız benim naçizane görüşüm bu ama bu bir gerçek kabul etmek lazım.

Tebrikler..