Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Haziran 2020, 18:04   #4
Maraz Editör
Kimse size özgürlük veremez.
Maraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Lareina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
başarılar dilerim.1)Kendini tanıtır mısın ? İsmim Belma KARACA 31 yaşındayım merkez polatlıda ikametgahım :)

2) Hayatında en önemli üç şey nedir ? ailem, kendim ve sevdiklerim

3) Kendinde sevdiğin/sevmediğin özellikler varmıdır ? Kuruntularım çok fazla buda dünya kadar sebep, fakat insanız işte her seferinde sıyrılıp atıyorum üstümden..

4)Çok sakin bir yapıdasın,acaba bunun altında çok hassas sinirler e sahip biri varmıdır ? Genel olarak sessizimdir hassasiyet duruma göre değişiyor doğal olarak

5)En büyük hayalin nedir ? Dünyanın şu an ki durumundan kurtulup felah'a ermesi..;heart

6)En sevdiğin hobi ? hızlı adımlarla yürümek

7)En sevdiğin bir sözü bırakır mısın buraya ?. ''kelâmın göğsümde şılgın merhamet olalı
nereye dönsem gözlerim gusl etmiyor yüzünde..'' b.KARACA

8)Dünyaya bir kez daha gelsen hayatında neyi farklı yapardın : Şiir olayına ve şu yazma olayına hiç girmezdim 'kanıyor bir yerlerden insan' tarifi mümkün değil bunun..

10) Forumda en sevdiğin kişiler? Pek kimseyi tanımıyorum fakat hepinizde değerlisiniz;heart

teşekkürler.(:

Seçgi ekibine öncelikle çok teşekkür ederim , değer verip beni seçtiğiniz için minnettarım..umarım sorularına cevap verebildim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sanada ayrı teşekkür ederim tabi ki..Selam ve sevgimle..

Ve
Kimse size eşitlik ya da adalet veremez.
Cesaretiniz varsa, kendiniz alırsınız.