Konu: İrc_mobil
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Ekim 2022, 21:02   #6
NorthernLights
HybridIRC.com
NorthernLights - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Unreal 3.2 için çıldıran bir topluma, neden qwebirc kullanıyorsun diyemiyorsun ki? Unreal 6 kurup, yönetecek bir tane adam çıkmadı... Botlara o kadar çok alıştılar ki, sunucu koruma botları olmasa, 2 komut bir araya getirip işlem yapacak insan sayısı 2 elinin parmaklarını geçmiyor. IRCd gelişmeden, appletin gelişmesini pek beklemiyorum.

Alıntı:
OmerAti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yaptığınız tespitler çok doğru bu sebebten dolayı android uygulama yazarken arka planda calismasina çok dikkat ediyorum ve android 9 sürümünden itibaren play console çok sıkı uyarilarda bulunuyor kullanıcı deneyimini yüksek tutmak için pil optimasyonunu isteğe bağlı olarak yapıyorlar bir nevi api düzeyi ile alakalı android 4 ile android 11 arasinda tabiki yazilimsal farklar olacaktir

silent push olayına katılmıyorum şayet uygulamayı ide yazanlar bunu kullanırlar kullanmayanlarda sağdan soldan siteden uygulama yapan kişilerdir

ben şahsen yazdığım uygulamalarda WAKE LOCK ve FLAG KEEP SCREEN ON apilerini kullanıyorum düşmeyi %90 azaltiyorum ama ne yazıkki halen qwebirc israr eden sunucular var ve buza bizleri yoruyor çünkü qwebirc dying oldu ve baştan sona yenilenmesi lazım

ADALETİN BULUNMADIĞI YERDE, HERKES SUÇLUDUR...