Konu: İrc_mobil
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Ekim 2022, 09:30   #1
anlatilmaz
anlatilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Thumbs down İrc_mobil

Merhaba arkadaşlar, dün gece bir siteye girdim, muhabbet çok güzeldi çok iyi gidiyordu lakin sürekli kopmalar düşmeler, site sahibine sordum bu nedir dedim, pro paketten aldığım halde düşüyor dedi Shell firmasında görüşüyorum herhangi bir sonuç alamıyorum sürekli söyledikleri radyoyu açık bırak arka plan çalışsin, Google Play'den uygulama yüklesinlr.. ilk giren arkadasa sohbet sitemize sen şimdi Google Play'den bu uygulamayı yükle düşmezsin diyebilir miyiz diyor çok komik durum)) mobil düşmeler bayağıkabaktadı vermeye başladı. Site sahipleri illallah etmiş durumda. Herkes yaka silkiyor. O kadar demek o kadar maddi manevi zaman kaybı tam sohbetin en güzeli derken kopması insanlarda artık çileden çıkıyor. Makinesi olan site sahipleri için bu sorun fazla yok. Ama maalesef Shell firmalarında bu sorunlar devam ediyor düşmeler kopmalar, herhangi bir çalışmada yok buradan Shell firmalarına sesleniyorum bu düşmeler kopmalar mobil kopmalar siteleri kapanmasına neden oluyor. Düşmeler kopmalar düzeltmezseniz bindiğiniz dalı en kısa zamanda keseceksiniz. Bu ikazlarım uyarılarım dostça arkadaşça. Kimse yanlış anlaşılmasın. Vesselam.