Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Ekim 2022, 13:50   #15
ZeyNa
ZeyNa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
FaTiH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğinize sağlık
Alıntı:
Aykut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Başarılarınızın devamını dilerim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Alıntı:
StormaTe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğinize Sağlık güzel bir röportaj olmuş :), ancak patenti bana ait olan bir cümle kullanılmış orda :) telif hakkımı isterim :)
Alıntı:
Not Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline Sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ,cım güzel bir röportaj olmuş okurken keyif aldım, başarılar diliyorum @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Alıntı:
YiLDiZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] emeğine sağlık canım, bu vesile ile @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] i da tanımış olduk;d
Turksohbet ailesine başarılar dilerim..
Alıntı:
MySeCReT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] emegine saglik
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardesim basarilar dilerim
Sahsen ben sizinle birlikte olmaktan cok keyif aliyorum.Bircok sunucuda bulundum ama burasi cok farkli diyebilirim.
Ne diyorduk;güzel insanlar mutlaka ortak paydada buluşurlar.

Tebrikler
Alıntı:
INFLaMeS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] emegine saglik
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve ekibine basarilar dilerim her daim :)
Alıntı:
Jokerman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] emeğine sağlık
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] abican başarılar dilerim size ((=
Benimde fırsat buldukça gittiğim arada yayın aldığım güzel bir sunucu.
Alıntı:
Zeynep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cim emeğine sağlık
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] basarilariniz daim olsun
Alıntı:
Microsoft Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel olmuş emeğinize sağlık.
Alıntı:
MarjinaL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] emeğine sağlk guzel bir ropörtaj olmus.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Başarılar Dılerım
Alıntı:
Vav Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğinize sağlık güzel bi röportaj olmuş.
Sunucunun ilk konusunu açtığımız da 3 4 kişilik çıktığımız bu yolda şimdi kocaman bir aile olduğumuzu görmek, doğru yoldayız dedirtiyor.))
Çok teşekkür ederim hepinize. Sizlerinde okuyan, yorumlayan, destekleyen yüreklerinize sağlık