Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Eylül 2022, 01:42   #5
Nutella Ayın Yıldızı
Nutella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Malefiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Doğum Günün Kutlu Olsun Nutella

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'mm doğum günü çiçeği bugün çok farklı birgün, bugün benim için en özel gün.
Bugün benim Açççaamm doğdu.
Öyle günler vardır ki, sevgimizi ifade edecek cümleleri toparlamakta zorlanırız.
Sanki her sözcük, söylenince içimizdekileri yeterince anlatamayacakmış gibi gelir.
İçimde kocaman bir sevinç var bugünde yanında olamasamda beni kalbinde hissetmeni istiyorum.
Her zaman her yerde mutluluklar seni bulsun o kadar çok mutlu ol ki kahkahaların eksik olmasın gözyaşların hep mutluluktan olsun.
İyi ki doğdun güzeller güzelim, iyi ki tanıdım seni iyi ki tanıştık.
Doğum günün kutlu olsun.
Seni sevenlerden mesajlar var keyifle dinle ama ağlamadan!
Hastayken aldım ses kaydını kötü sesim için kusura bakma

Doğum günü şarkısı olmadan da olmaz dimi kendi sesimden olanı sana özelden atıcam en bi sevdiceğim
Keyifle mutlulukla dinle

Bu resimde bugünden bize bir hatıra kalsın istedim ufacık bir hediye

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] zzzz kaç dakikadan beri, kaç kere dinledim sesleri bilmiyorum. Ama hiç beklemiyordum, kaç gündür tık çıkmayınca da unuttun sandımdı.
Yaa yözgeeğğğ hem mesajın hem de attığın sesler, inan bi yandan çok ağlattı bi yandan da İyi Ki Sen dedim canım kardeşim, kuzum benim.!
Beraber iyi günlerde yaşıyoruz kötü günler de. Önemli olan kötü zamanlarımızda da destek olabilmek, biz bunu çokça yapıyoruz :) İyi ki tanıdım seni canımın içi, çok teşekkür ederim çokça mutlu oldum ya.
{veee kedicikli görsellere ba-yıl-dımmm yaa }

Veee öncelikle seslere geçecek olursam da ;
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : güzel dileklerin için çok teşekkür ederim.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : oyy çen halen hasta mısın :(
Canımsın, güzel dileklerini yerim senin yaa ve şarkın için de çokça teşekkür ederim canım benim, keyifle dinledim.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : mutluluktan ağlıyorum, salya sümük oldum kız şuan :)))
Çok teşekkür ederim canım, kediciklerimi de unutmadığın için ayrıca teşekkürler.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : yaa atma o zehri işteee :)
hep @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yüzünden ayy çok mutlu oldum ama :)) Çoookk uzun zamanlardır tanışıyoruz seninle, asla da hiçbir konuda pişman etmedin beni 1 gün. Ve iyi ki tanıdım seni, iyi ki varsın canım benim. Çokça değerlisin benim için. Güzel dileklerin için ayrıca teşekkür ederim.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : kızzzz deyişini yerimmm djdjdjd {evvet bugün doğdum } Yaaa canım benim, iyi ki varsın. Çok kısacık zamanda tanıştık belki de ama çokça seviyorum seni. Çok teşekkür ederim canım benim.

*Veee mutlu, ama ağlamama daha ağlamak katan sonum :)) @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'immm.
Daha birçok anılarımız olacak kuzum. {yüzündeki değil, yüzü(-müzdeki)}gülümsemeler hiç eksilmesin. İyi ki varsın bir kere daha canım benim. {sondaki görsel aynı biz yaa ne tatlışşş kızz

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]