Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Mayıs 2020, 19:10   #18
Furkan
Lâ Tahzen innALLÂHe Meâna
Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
NeoN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok teşekkür ederim Furkan, hoş geldiniz.

Forum olarak hepgel isimli bir forum ve frmtr olarak bu forumlarda kısa bir geçmişim var, eski bir ekşi yazarıyım.

İrc olarak 2004 yıllarında Aramam.net isimli bir sunucuda başladım oradan sonra çok sevdiğim bir abim reelmirc.net isimli bir sunucu açtı 2005-2006 yıllarında burada bir süre takıldım onun sonunda sevgili Harun un detayshell firmasında bir süre görev aldım, 2007 yılında dostum ve abim olan Puslu ile birlikte aybeniz.gen.tr isimli sunucuyu açtık ve 2008 de komple tüm internet ortamını bıraktım hiçbir şekilde giriş yapmadım yıllarca, yaklaşık 50 gün öncesinde giriş yaptığım zirvechat.org sunucusunda da yaklaşık 40 gün görev yaptım ve bıraktım. Şu an için bir irc sunucusunda bulunmuyorum sadece forumdayım.
Sorular için ve geldiğin için çok teşekkür ederim, büyük bir zevk ile cevapladım soruları.
Öncelikle Hoş buldum. İçten ve samimi cevapların için ben teşekkür ederim kardeşim tanıdığıma memnun olduğum 3 4 kişiden birisin yüzünün her zaman gülmesi dileğiyle iyi forumlar dilerim.

Düştüğüm her kuyudan mücadele ederek çıkmayı çocukken öğrendim.

"Aslolan hayattır, hayat da BEŞİKTAŞ"

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]