Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Eylül 2022, 19:10   #10
Ayışığı
Ayışığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Pusher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Çok teşekkür ediyorum güzel dileklerin için :)
5 sene önce tanıştım IRC/d ile. İlk takıldığımda Eylül ile tanıştım. Zaten onunla kardeş, dost gibi olduk. Eskiden herşey samimi ve masumdu, sohbet etmek keyifli ve güzeldi, dostluklar sağlamdı. Bu yüzden ilgimi çekiyordu zaman geçtikçe insanların acıma duygusunun olmadığı bir platform haline dönüşmeye başladı buda üzücü sanal da olsa herkes bir bireydir benim için.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Keske Herkes Sag Duyulu Olsa Ortamlar Aydınlık Olur Mekanınız da Adim Durur Guzel Ortamınız Var Sağlam Ekib Sağlam dostluklar kurmanız dilegimle
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Emeqinize Yüreğinize Sağlık Guzel Olmuş Ropartajiniz
Canım @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] çok teşekkür ediyorum &[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Alıntı:
Malefiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğinize sağlık çok samimi ve çok içten bir röportaj olmuş.
Keyifle okudum.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Teşekkür ediyorum @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] &[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Alıntı:
YiLDiZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Başarmak değilde beni dostlarımdan aldığım darbe yorar. Vazgeçer miyim? Asla. Sadece dinlenir ve yoluma devam ederim. İnsanlar evet bazen zorluyor en iyi cevap görmezden gelmek bence bu zaten yetiyor.
Çok güzel söylemişsin, çok samimi bir röportaj olmuş ikinizinde samimiyeti röportaja yansımış;$$
Emeğine sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cim,
Seni tanımak güzel @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] başarılar dilerim
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] çok teşekkür ederim sizleri tanımak da güzel

Alıntı:
FaTiH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğinize sağlık
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Teşekkürler

Alıntı:
Leader Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğinize sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] güzel bir röportaj olmuş.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Teşekkürler