Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Eylül 2022, 15:26   #17
fredyy
Eğer birini kandırmayı başardıysan onun aptal olduğunu düşünme. Sadece sana hakettiğinden çok daha fazla güvenmiştir.
fredyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Malefiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kolay gelsin. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Birkaç soruda ben sormak istiyorum müsadeniz olursa.

Yalan söylemenin sizce uygun olduğu durumlar nelerdir? Beyaz yalan söyler misiniz?
Yaşayamadığınız için pişmanlık duyduğunuz ne var?
Ulaşamadığınız biri ile tanışıp sohbet etme olanağınız olsaydı bu kim olurdu? Ondan neler öğrenmek isterdiniz?
Hiç kimsenin göremediği bir özelliğiniz var mı? Varsa neden bugüne kadar gizli kaldı?

Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.
Merhaba Beyaz yalanlar meselâ Aileme karşı Annem kalp hastası kötü birşey olmasın morali bozulmasın diye yalan söylediğim oldu onun dışında yalan konuşmam doğru gördüğüm doğru bulduğum herşeyi söylerim Pişmanlık duyduğum şey çocukken en büyük hayalim Gemi personeli olmaktı Gemilerde uluslar arası yolculuk yapmaktı bu fırsat elime geçmişken değerlendirmedim benim içimde ukte kalan olaylardan bir tanesidir ulaşamadığım birisi konusunda hiç öyle bir hayalim olmadı .d kimsenin göremediği özelliğim yok yanlız çok iyi analiz ederim bir insanla oturup beş dakika muhabbet etsem onun ne olduğunu amacı ne nasıl bir karaktere sahip olduğunu hemen anlarım .d

Geleceğini merak eden fallara değil mezarlıklara baksın