Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Mayıs 2020, 17:01   #15
NeoN
Kendi Hikayesinin Kahramanı
NeoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Lareina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1.Hayat çizgin nedir ?
2.En büyük hayalin nedir ?
3.Forumda en iyi anlaştığın üç kişi ?
4.Hobilerin ve fobilerin nelerdir ?
Merhabalar Yıldız hanım hoş geldiniz ;ççk

1) Hayat çizgim değil çizgilerim diyelim kendi belli başlı prensiplerim vardır ilk olarak Saygı hiçbir zaman bu saygı davranışından uzaklaşmadım herşeyi elimden geldiğince saygı çerçevesinde ilerletmeye çalışıyorum ikinci olarak Efendilik benim için çok önemlidir tabi ki Beşiktaşlı olmamın da katkısı var bunda, üçüncü olarak ise Yalan asla yanından geçmem ve hiçbir şekilde tahammülüm olmamıştır.
2) En büyük hayalim güzel,huzurlu ve sakin bir yuva kurup eşim ve çocuklarım ile beraber değerli bir ömür geçirmek, tabi ki önce değecek birisini bulmak gerekiyor.
3) @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
4) Hobilerim çok belli başlı olarak kamp, müzik ve müzik aletleri, seyahat ve yeni yerler görmek.
Fobilerim aşırı kalabalık ortamlardan hiç hoşlanmıyorum bunalıyorum, büyük örümcek ve böcekleri gördüğüm zaman huzursuz oluyorum.
Cevaplarım bu kadar Yıldız hanım sorular için çok teşekkür ederim, büyük bir zevk ile cevapladım.

Doğallığın verdiği huzuru, doğal olmayan yollardan arama. Çünkü sadelik, sahtelik sevmez.