Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Eylül 2022, 09:20   #1
anlatilmaz
anlatilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Smile Mynet ozluyorum

Merhaba arkadaşlar eskiden Mynet vardı mynet'teki sohbetleri özlüyorum, çok güzel arkadaşlıklar edinmiştim çok kaliteli, bunların içerisinde dusunler orlondo yer altından notlar. Fatal. A b c d. Mavi bulut. Tanımsız. Kerem gibi. Aspirinvarlikaraf.pi sayısı.strong dark metal. Neyzeni pi_sayisi hayvan_adam.eser, kendal. Zabata.taklivete.kurt nickleri aklıma gelmeyen bir sürü nickler sabahlara kadar edilen güzel sohbetler. Mynet felsefe Mynet metal. Özel kanallardan akademi. Felsefe kanalı, burada çok değerli arkadaşlar tanıdım resmen bir okul gibiydi gırgır şamata ne ararsan var entika. Kopya yapmadan yazı yazmak en çok dikkat edilen buydu. Devrik cümleler kurmadan. Türkçe çok hakim olmanız gerekiyordu o zamanlar o kanallarda yazmak için yoksa dalga konusu oluyordu) hey gidi günler hey nerede o eski Çetciler)) sabaha kadar cetlesiyorduk) altyapısı çok sağlam kültürlü arkadaşlardı belli ki bayağı okumuşlardı kendilerini belli ediyordu yazılarından; birçok şey öğrenebiliyordunuz bilmediğiniz bilimsel hastalıklarla ilgili hatta hatta yemek tarifi verenler bile vardı) dediğim gibi Mynet bir ekoldu vesselam..