Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Eylül 2022, 08:44   #1
anlatilmaz
anlatilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Z-kuşağı ve irc

Merhaba arkadaşlar malumunuz Z kuşağı irc tanışmadi, yaş aralığı 35 45 arası, 18-25 yaş arası gençlerin irc bilmemesi çok garip. Sanki gizli bir tarikat gibi irc.buunn için çalışmalar yapılabilir. Büyük sitelerin böyle bir çalışma içerisinde olduklarını duyuyorum ve gözlemliyorum. Z kuşağına ulaşmak için neler yapılabilir Facebook'tan direk bağlanabilir;. 3 boyutlu sisteme geçilebilir emojileri gelişt
irebilir örnek. Dans eden erkek ve kızlar. aplikosyonlar geliştirebilirler. YouTube'ye bağlanabilirler. Onlar daha önce yapılmış. Ama başarılı olamamış. Facebook Twitter Instagram, onun için sağlam yazılım kuvvetli finansman gerekiyor. VIP uygulamasına geçirebilir kendi özünü kaybetmeden irc böylece nefes alabilir. tabii bu uygulamaları
Yapılabilir tabi bunu daha çok büyük siteler yapacaktır. Tabii bu shel firmaları da yapabilir görüştüm bazı büyük site sahipleri yazılımcıların çok büyük paraları istedikleri de duydum ve kararsız kaldıklarını söylediler. Kullanıcı kaybeder veya kazanır mıyız bunun gibi endişeler olduklarından söylediler tereddüt içinde kaldıklarını ama bir şekilde sosyal medyada olacaklarını belirttiler şimdiden bunu müjdesini vereyim Z uşağı ve y kuşağı gümbür gümbür geliyor bu kitle irc dahil edilmesi bir elzemdir..