Konu: MarjinaL
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Eylül 2022, 21:59   #29
Malefiz
Malefiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ' cim Abicim Canımcım Ciğercim.
Giriş faslını geçtiğimize göre devam edebilirim.
Ben burada ilk defa birinin sözlüğüne yazıyorum ve bu tabiki de sen olucaktın başkası düşünülemez dimi.
Senin benim için yerini en iyi bilenlerdensin ve gösterdiğimi de düşünüyorum.
İlk tanıştığım günden bu yana bana o kadar iyi geldin ki beni o kadar benimseyip koruyup kollamaya çalıştın ki.
Arada cadılıklarım tutunca (Her zaman deme bozuşuruz!) hiç kırmadan tahammül ettin.
Bana bu forumun gerçekten kazandırdığı en özel şeysin.
Abim, arkadaşım, dostum herşeyim oldun tek bir insan bir insanın herşeyi de olabiliyormuş bana bunu gösterdin.
Çok şey değişti ama ne senin bende ki yerin ne de senin bana karşı sevgin değişmedi.
Bana kıyamayışın, koruyup kollayışın, herşeyden sakınışın, yanımda herşeyine dikkat edişin o kadar kıymetli ki bende.
Biliyorum aralarda seni çok çok fazla kızdırıp sinir ediyorum bazen çıldırtma raddesine getiriyorum ama olur dimi onlarda yani.
Herkeslerden ayrıdır bende ki sevgin de yerinde iyi ki var dediklerimin başında gelensin.
En kötü anımda ilk geldiğim kişi oldun hayatımda abiiiiiiiiiiiiii bana bak diyerek sana koşuşlarım asla değişmesin istiyorum.
Birşey söylemeden gülüşümden bile söylemek istediğimi anlayan konuşmadan ne demek istediğimi bilen bana en güzel şaşşşkınn diyensin.
En zor günlerimde sabahlara kadar yanımda oluşlarını, sulu gözlülüğüme tahammüllerini asla unutamam.
Ve birde kahve makinesine her 1 tl atarken sana canlı olarak dua edişlerimi
Çok uzattım be azcık darlandım canım sıkıldı sana dökiyim içimi sen toparla dedim napıyım
Seviliyorsun abişlerin en en en en en bi tatlısı hemde çok.
Canımsın

İnsan bütün sıkıntılarını tek başına atlatınca,
kimseye ihtiyaç duymuyor.