Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Eylül 2022, 13:09   #9
Kemanci
Kemanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
aLtimod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Açılan radyo ismine diyecek bişeyim yok Çünkü patenti alınmadığı için isme benzer bir şeyler yapıla bilir.

Şimdi Benim anlamadım bir nokta var. Sen sunucuyu sat sonra satarken sözleşme yap sonra kalk deki ya burası sanal salla boşver yediği kazığı çıkarsınlar iyi iteledin 6 ay sonra çöp olur geri 500 alırsın. Ben böyle bir terbiyesizlik görmedim arkadaşlar. Sonra diyorlar İRC bitti kusura bakmayın ama İRC Bitmedi böyle insanlar İRC soğuttu için ister istemez herkes elini çekiyor. Sonra meydan boş bulup insanları kandırmaya çalısıyorlar yalnız kusura bakmasın kimse kimseyi kandıramaz o kişi sadece kendini kandırır. Sonra kalk böyle insanlarla iş yap yazık şu yapılanları okudukca diyecek kelime söz bulamıyorum. inşallah hak eden hak ettiğini bulur iyi forumlar.
Herkes kendine yakışanı yapıyor. Bizi bilen biliyor. Nasıl hüküm olursanız öle hüküm edilirsiniz. Bizler doğru olduk ve doğru bildiklerimizi herkesle paylaştık nasıl reklam attıklarını nasıl insanları yanlarına çektikleri biliyoruz. Dava sürecimiz başladı bitsin o loglarıda burada herkesin taktirine sunacağız. Edepli edeninden susar edepsizde ben susturdum sanar.