Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Eylül 2022, 11:32   #41
YiLDiZ
YiLDiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
SeRKaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ulan arkadaş zorla konusturucaksin Beni Forimdan siteme kim geldi yildiz gelenler her sitede var zaten? Kim geldi kaldı ? 1 buçuk senedir kanalda varla yok arasisin yildiz geldiler bana foruma bak sonra kanala bak yildiz nerde daha çok aktif dediler baktım forumda varsın kanalda yoksun neyin muhabbetini yapıyorsun şimdi bana yok sana user getirdim yok şunu yaptım insanlara nasıl sırt döneyim surda canım cicim yaptığın hangi kız senin sitede vardı? Hangisi geldi senin yanında 1 ay kaldı kanalına saldırı var sen burda konulara yorum açıyorsun kanalında sana sesleniyorlar bırak şu saçma sapan düşünceyi brn foruma karşı olsam en başında karşı olurdum sen forum ile kanal işlerini birbirine karıştırdın Gir ya kanala sor sevdiğin insanlar 1 senedir bu yildiz nerde yaa diyor sohbeti yok gelio 10 dk duruyor gidiyor bunu sevdiğin insanlar diyor Gelmiş burada saçma sapan Bi açıklama yapmış boş beleş konuşuyorsun herkes yalan mi konisiyor bu kıza ne oldu 1 senedir ne böyle yaaa herkes gormuyor burayi işte Sen benim karşıma geçip Sanaldan soğudum birakicam dedin ben sana saygı duydum ? 10 gün arada geçiyor Forumda takılıyorsun ve hiç sanaldan gitmemissin ve ben bunu Bana saldırı çeken adamdan öğreniyorum ekran atıyor al bak sırt başladığın yildiz forumcu olmuş Sende yildiz sanali bıraktı diyorsun diyor :) yildiz ben foruma karşı değilim:) Foruma 2 kişi daha göndereceğim site için gerekeni yapacaklar en basinda seninle konuşmuştuk yaa paylaşım yapıp çıkalım gelen burada kaybolmayacak senin gibi burdaki canım cicimlere aldanip oradaki 5 6 senelik arkadaşlarına set koymayacak Abi kardeş dediği insanın mekanına sırt dönüp burada gecelere kadar takilmayacak.. 6 sene emek verdiğin yere sırt döndün geldin burda takıldın yildiz forum kanaldan cazip mi diye sorduğumda bana foruma nasıl sırt döneyim dedin emeklerim var dedin bende sana sen oraya duyguyerim.net sahibi olarak sitenin menfaati için emek verdin dedim 6 senelik arkadaşlarına sitene sırt döndün buraya mı donemiyorsun dedim sonra burdan biri yildiz hepinizi siler forumu bırakmaz dedi Yıldız forum yüzünden hepinize mesafe koydu site gözünde karardı dedi doğru da demiş..

Kimsenin kimseye kötü olduğu yok sen seçimini yaptin hepsi bu sanalda soğudum diyen insanın sanalda işi olmaz 6 senelik dostlarına mesafe koyup sırt dönüp hal hatır sormayın foruma takılan insanın ben sanalda soğudum demesi yalan dolandir.. Yeter uzatma bi daha paylaşım yapınca Sana benim siteme gel diyenlerin forumuna gel diyenlerin sana tercih hakkı sunudugunu sa belirt ben sana forum mu Serkan mı sözünü sen kanaldan koltuktan sonra yaptım Sen hem burda hem kanalda iken yapmadım operini girmedin kanala 5 10 dk gelip gittin uzak kaldın bende madem seni bu hale o ortam soktu tercihini yap dedim. Sende sevmek böyle birsey... Sen kendini kandırmaya devam..et sosin göze alamadı diyorsun yaa

Ulan brn senle sosin için kendi sitemi bırakabilirdimSana kurban ederdim site mi 1 sözüne herweyi sana devrederdim bunu oradaki herkes biliyor

Sen Bi forum u bırakamadın 6 senelik dostlarına emeğine sırt dönmüş utanmadan karşıma geçmiş 1 buçuk senelik forum emeğine dostlarıma nasıl sırt döneyim diye gazel okudun Allah rızası için forumdan siteme kim.geldi ? Siteme gelen 4 5 kişi onlarda bütün siteler de var bırak yaa yarışma gecesi gelip 10 dk keyif yapıp giden insanları getirdim die laf yapmayı

Emeğini Sorgilamadim senin sitedeki emegin her daim yaşayacak bizde hiç bir yerde adını silmeyerek emeğini yaşatacağım ama ama senin forumda ki gayen duyguyerim olmaktan çıkmış uzun zamandır uzatma şimdi keyfine bak nerde takılırsan takıl..Soğuma ama burdan da akıl hocaların teselli ediyor magduriyetini
Doğru kimse gelmedi;d ya neyse Serkan. Valla ben sana laf yetistiremiyorum sen insanı yoruyorsun. Kanala saldirii var ben burdayım he, kanalda saldırı için sabahladigim günlere noldu?
Her zaman şu şunu dedi bu bunu dedi deyip duruyorsn ya. Desinler yLdz forumcu olmuş desinler ki artk oleyim. Ben Sanali bıraktım mi dedim? Ben sunucuyu biraktm.dedim ciktm gittim. İtin köpeğin ağzıyla geliyorsn bana ya,o diyenlerde birindenn kırık. Herkes herkes de ben getirdiysem sizlerde tutaydiniz kanalda?
Ben kimseye sirt dönmedim hele de abime, sen sürekli abimle beni vuruyorsn.. orda ennson sırt doncem adam abimdir. Chat yapmaktan soğudum dedim eskisi gibi tad vermiyor deyip biraktm demi? Neden buraya bağlanıyor sürekli, yLdz forumda kanalda yoktur nedir ya.. ben 5 forumda bulundm kimisinde adminlik yaptm bundann haberin bile yok demi? Neden burada kalmam böle laf yaptı? Neden burda battım daha çok gözünüze?
Yoruyorsun beni cidden yoruyorsun.

Seviyorum içimdeki alıngan ama haylaz çocuğu..
Sever, kırılır, küser..
Ama göz ucuyla hep bir gülücük bekler...