Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Eylül 2022, 21:24   #27
SeRKaN
Banlı Üye
SeRKaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çok uzun bir açıklama olmuş Rabbim kalemine zeval vermesin ya Rabbim yorgunluk vermesin Yıldız Maşallah ne çok sevenin varmış forumda Allah sana onların eksikliğini vermesin :)

Bu açıklamayı yapmaya Kendimi mecbur hissettim ben Serkan Duyguyerim.net Sahibi Yıldız da 5 6 senelik Dostum Canım ciğerim ailem.. Forum ne için var Kendi sitenin reklamını yapmak için var Bazı şeyler artık Sunucunun Menfaati olmaktan çıkmıştı Buraya olan biteni uzun uzun Yazmayacağım.. Ben SeRKaN Yıllardır bu işin içindeyim hiç kimse çıkıp da bana Serkan seçim hakkı sundu diyemez benim düşmanımla oturup kalkan insana bile Ya o ya ben demedim Yıldız'ın yaptığı bu açıklama benim neslimde çok talihsiz bir açıklama olmuş e burada bizi seven sevmeyen insanlar var İnsanların gözünde Serkan yıldız'la işi bitti kıza seçim hakkı sundu muhabbetine dönmüş Mesele.. En çokta Canımızdan parça koparmak isteyen insanların yaptığı yorumları okurken güldüm... Ben varya 1 Yıldız için 10 tane duyguyerim.net feda ederim..

Evet seçim hakkı sundum 14 senelik Sanal hayatımda bitek Yıldız ve sosin e Ya forum ya ben dedim.. Sosin çekildi Yıldız devam ediyor Canı sagolsun

Ben 32 yaşında 1 adamım yanımdaki herkese insanlıktan başka nazarım degmemistir .. Şurada Bi 2 kişinin yaptığı yoruma bakıyorum.. ve onlara bu malzemeyi veren Yıldız a bakıyorum..Sonra kendime diyorum ki yok Serkan yıldıza hiç birsey Katamamissin ..

Çok talihsiz 1 açıklama olmuş yıldızcim.. Yola çıktığı arkadaşlardan yolda bulduğu arkadaşlar sayesinde soğumak ya da onlardan uzak durup Sohbetlerine dahil olamamak.. ve sitedeki herkesin Bi ağızda yaa Yıldız nerde sohbet edemiyoruz iki muhabbet edemiyoruz 1 senedir sesi soluğu çıkmıyor demeleri aynı zamanda sitemizde ailemizi karıştırmak isteyen 3 5 kişinin gelip Yıldız forumda forumcu olmuş kanala bakmıyor demeleri:) ve lakin benm foruma her bakışımda bu denilen şeylerin gerçek olması

Forum ne için var Kendi sitenin menfaatini Kendi sitenin reklamını yapıp çıkmak için var Sen bir sunucu sahibi olarak kendi sitenden çok forumda zaman geçiriyorsan ve bu bir buçuk yıl falan sürüyorsa insanlar bunu sorgulamaya başlar ben de senin gözünde değerimi görmek istedim Forum mu Serkan mı ? O yüzden konuyu konuştuk kapattık Biz 6 yıldır aile gibi yaşadık yıldızcım bu konuların buraya gelmesi hoş değil anlıyor musun biliyorsun ki bizi seven var sevmeyen var Bu yaptığın açıklama malzeme olmuştur.. Duyguyerim net senden değerli değildir senin 1 sozune orayı Kapatır orayı yok ederdim.. İnsan biraz kendini sorgulamalı yol arkadaşın Bendim Yolda bulduklarına burdakk herkes . Öpüyorum Seni

( yorumum Kaldirilmasin lütfen)