IRCRehberi.Net  
Eylül Sohbet
Eylül Sohbet


Etiketlenen üyelerin listesi

58Beğeni(ler)


 
 
Makale Ayarları Stil
Alt 22 Eylül 2022, 16:36   #41
Irreligious
MarjinaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart

Hep Gülşenin Yüzünden

________________

Love the life you live. Live the life you love.


 
Alt 22 Eylül 2022, 16:38   #42
Standart

Smslerden gelen dini mesajları 10 kişiye göndermedik diye böyle olduk.

________________

izler kalır,izler kalırsın.
 
Alt 22 Eylül 2022, 16:45   #43
illegal
DUHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standartaklıma direkt bu video geldi..
desteklemiyorum ama saygı duymak şart, dışlamamak lazım.
HAK.. fkjgsdg

________________

''seni kurşuna dizmekle boynunu öpmek arasında gidip geliyorum..''

 
Alt 22 Eylül 2022, 17:27   #44
84d k!d 50(0
TacH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart

Alıntı:
Tarık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Zamanımızda küresel güçler zayıf memleketlerin bütün imkanlarının sömürüp alıyor , bundan daha kötüsü insanlar ruhlarını ve gönüllerini ifsat ediyor dünyaya yayılan ve maddi virüslerden daha beter olan lgbt gibi sapkınların yaygınlaşması bu ifsadların en kötüsüdür unutmamalıdır ki , Allahu Teala Lut kavmini bu insanlık dışı sapkınlıkları dolayısıyla korkunç bir şekilde helak etmiştir , yine unutmamalıdır ki toplumun temel harcı olan aileyi nesli ,edebi , hayayı , ahlakı alan yok eden ve hayvanlardan bile görünmeyen eşcinsellik çılgınlığına karşı sessiz kalmak ağır bir mesuliyettir.
Dolayısıyla geçmişte olduğu gibi ahir zamanda da yegane çare nice mikrop ve virüslerin cirit attığı imtihan hemgamı bu kısacık fani hayatı insanı asil kıymetli vakarlı şahsiyetli yapan ilahi talimatlar çerzevesinde yaşamaktır hiçbir sapkınlığa düşmeden İslami bir edep haya ve güzel ahlak üzere insanlık Şeref ve hassasiyetini yaraşır şekilde yaşamaktır.
®TaRıK


öyle bir tanrı düşünün ki hem insanları eşcinsel olarak yaratıyor hem de bunun büyük bir ahlaksızlık olduğunu vurgulayıp yaradılışları doğrultusunda hareket ettiklerinde onları azaba çekiyor tanrı evrendeki tüm işi gücü bırakıp eşcinsellerle dalga geçiyor olmalı eğer bu bir sınavsa bile hiç adil değil böyle bir sınava tabi olmak istemeyen bir eşcinsel intihara kalkışsa bu sefer yine sonsuz azap var tanrı her halükarda eşcinsellerden nefret ediyor olmalı dinlere kalsa eşcinseller ne yapıp edip hormonlarını yok etsin kendini hadım etsin kurtulsun hiç kimseyle duygusal ve cinsel bir bağ kuramasın partner edinmesin ve ömür boyu yalnız olsun değiştiremediği duygularından ötürü bir ömür boyu kendini suçlasın ve kendine zarar versin işte heteroseksist erkek egemen dinlerin eşcinsellere biçtiği kader bu! eşcinsel aşık olmasın bir ömür kendinden nefret etsin suçluluk duysun duygularına ket vursun bir ömür mutsuz olsun istiyorlar çizdikleri tanrı portresi tamamen tezatlar ve çelişkilerle dolu doğrudan erkek egemen düzenin temsilcilerinin elinden çıktığı belli olan kurgularına bir de tanrı nın adını karıştırıyorlar tanrı yı kim görmüş ki onun adına ahkam kesebiliyor?tanrı varsa bile bizim doğrularımıza mı ihtiyacı var?tanrı bizim yanlışlarımızı sonsuza dek cezalandırmak isteyen bir mazoşist mi?yettiniz artık! başkalarının hayatına burnunuzu sokmayı bırakın! siz kendi günahlarınızı düşünün! kendi derdinize yanın! biz zaten bir tanrı varsa bile sizin gibilerin inandığı kötücül bir tanrı ya değil aklın ve bilimin tanrısına evrendeki hiçbir yaratılmışı ötekileştirmeyen bir tanrı ya inanıyoruz içi fesat dolu adamlar, başkalarının sonsuza dek azap çekmesini isteyen adamlar buraya gelip sözde iyi niyetle tebliğ yapıyorlar bir de... sanki siz çok doğru musunuz? inandığınız değerler çok mu doğru? dünyanın en büyük sömürü kurumlarından biri olan dinin adını kullanarak tanrı yerine karar vermeye utanmıyor musunuz? hangi hakla tanrı nın adına onun yerine konuşabiliyorsunuz.

________________
𝙝𝙖𝙮𝙖𝙩ı𝙣ı 𝙠𝙖𝙮ı𝙩𝙨ı𝙯𝙘𝙖 𝙮𝙪𝙙𝙪𝙢𝙡𝙖𝙮𝙖𝙣 𝙠𝙖𝙮ı𝙥𝙡𝙖𝙧𝙡𝙖 𝙠𝙖𝙥𝙡ı 𝙠𝙖𝙡𝙖𝙗𝙖𝙡ığı𝙣 𝙞ç𝙞𝙣𝙙𝙚 𝙨ı𝙠ışı𝙥 𝙠𝙖𝙡𝙙ı𝙣 ş𝙞𝙢𝙙𝙞 𝙩𝙖𝙧𝙯ı𝙣𝙙𝙖𝙨ı𝙣 𝙜ü𝙣𝙖𝙝 ş𝙚𝙝𝙧𝙞 𝙗𝙞𝙧 𝙝𝙚𝙫𝙚𝙨𝙚 𝙮𝙖𝙯ı𝙠 𝙫𝙚 𝙞𝙨𝙖 𝙨𝙚𝙣𝙞 𝙠𝙪𝙧𝙩𝙖𝙧𝙖𝙢𝙖𝙯 𝙝𝙖𝙮𝙖𝙩 𝙠𝙞𝙡𝙞𝙨𝙚 𝙨𝙤𝙣𝙖 𝙚𝙧𝙙𝙞ğ𝙞𝙣𝙙𝙚 𝙗𝙖ş𝙡𝙖𝙧.
---

14y 84(k
 
Alt 22 Eylül 2022, 17:30   #45
She
✰ ÖzeL..
She - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart

Herkesin düşüncesi kendine, herkes fikrini yazmakta özgür lütfen konuya yazdığınız yorumlar ikili tartışmaya yönelik olmasın. Burada atom parçalamıyoruz o yüzden kalp kırmamaya özen gösterelim. Konu dışı tartışmaya yönelik postlar silinecektir.

________________

~ E & B ~
 
Alt 22 Eylül 2022, 17:31   #46
84d k!d 50(0
TacH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart

Alıntı:
AHESTE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kendi düşüncelerimi söyleme sebebim tam olarak bu tarz bir yorum yapmamak içindi. Kimin desteklediğinden çok tanımlamayı seçtim. Sizin düşünceniz iyi ama fikriniz yanlış bence. herkesin özgürce yaşadığı bir dünya fikrince kişisel özgürlükler konusuna gelinir ve size göre insan yaşatmak özgürlükken, bana göre insan öldürmek özgürlük olabilir. Bu açıdan inasnları yada toplumları kendi inandıklarna göre dini yada medeni kanunların işlemesi önemlidir. Diğer bir konunuz Irak. Buradaki en büyük ama Saddamı devirmekti ve bunun yanı saıra ıraktaki değerli eşyaların yerini değiştirmekti mesela müzelerdeki el yazması Kuran-ı Kerimler gibi bunu ne yapacaklar konusunu küresel konulara girdiğiniz için bilidiğinizi düşünmek istiyorum. abd konusuna gelince. abd taşeron bir yapıdır. bunun son dönemde 12 yaşında bir kız çocuğu abd başkanlarının soy ağacını çıkararak yapmıştı. Bu araştırma yapıldığında yanlış hatırlamıyorsam 43 abd başkanın 42 tanesinin soyu bir şekilde ingiliz kraliyet ailesi ile kesişiyor sadece birisinin alakası bulunmuyor . Oda görevdeyken öldürülen Kennedy. şuanda 46. başkanı görevde abd nin kimin taşeronu olduğunu da anlamışsınızdır diye umuyorum. Küreselciliği girdiyseniz ezoterizmin onlar için ne anlama geldiğini de araştırmalısınız en basiti ve ilk başlamanız gereken yer olarak önereceğim corcia sutünlarıdır...

(Keyifli forumlar dilerim)

siz benim söylediklerimin özetini çıkartmışsınız teşekkürler çok bilgilice bir cevap oldu

insel tercihler ve cinsiyetçilik üzerinden yapılan organizasyonlar ve gruplaşmalar tehlikeli olduğu kadar aptalcadır kadıncılık erkekçilik yada eşcinsellik farketmez ailesinde eşcinsel bireyler olup bu durumdan rahatsız olan ve üzülen milyon tane insan var oğlu eşcinsel olan bir annenin yada babanın yerine kendinizi koyup empati yapın bu kadar hassas bir konuda konuşmak bile yanlışken bu durumu toplumsal bir gruplaşmaya ve ayrışmaya götürmeye çalışmak ş......... başka birşey değildir kimse kimsenin cinsel tercihlerine müdahale etmiyorken lgbt diye bir grup kurup işi toplumsal gruplaşmaya götürmeye çalışanların niyetleri bambaşka lgbt neden kuruldu cinsel tercihlerini yaşayamadıkları için mi ? hayır ilgi çekmek ve cinsiyetçilik üzerinden gruplaşmak için artık bu konu hakkında derin bir sessizliğe girmek gerekiyor bu konu hakkında konuşurken bu eşcinsel bireylerin ailelerinide düşünmek gerekiyor lgbt suçtur toplumu cinsel tercihler üzerinden gruplaştırma ve siyasallaştırma çabasıdır sadece lgbt değil kadın yada erkek cinsiyetçiliği üzerinden gruplaşmakta suçtur cinsiyetçilik üzerinden yapılan bütün propagandalar yasaklanmalı çünkü aptalca ve saçma cinsel tercihiniz ne oldugu umurumda degil ama sizin cinsel tercihinizi bir ideoloji haline getirme cabasi kuresel sermaye sahiplerinin bir kurgusudur gezegendeki ekonomik çelişkileri ıskalayip cinsiyet çelişkileriyle muhalif enerjinizi boşaltmanız istenmektedir bu yüzden her türlü lgbt ideolojisi leştir zehirdir uyuşturucudan.

________________
𝙝𝙖𝙮𝙖𝙩ı𝙣ı 𝙠𝙖𝙮ı𝙩𝙨ı𝙯𝙘𝙖 𝙮𝙪𝙙𝙪𝙢𝙡𝙖𝙮𝙖𝙣 𝙠𝙖𝙮ı𝙥𝙡𝙖𝙧𝙡𝙖 𝙠𝙖𝙥𝙡ı 𝙠𝙖𝙡𝙖𝙗𝙖𝙡ığı𝙣 𝙞ç𝙞𝙣𝙙𝙚 𝙨ı𝙠ışı𝙥 𝙠𝙖𝙡𝙙ı𝙣 ş𝙞𝙢𝙙𝙞 𝙩𝙖𝙧𝙯ı𝙣𝙙𝙖𝙨ı𝙣 𝙜ü𝙣𝙖𝙝 ş𝙚𝙝𝙧𝙞 𝙗𝙞𝙧 𝙝𝙚𝙫𝙚𝙨𝙚 𝙮𝙖𝙯ı𝙠 𝙫𝙚 𝙞𝙨𝙖 𝙨𝙚𝙣𝙞 𝙠𝙪𝙧𝙩𝙖𝙧𝙖𝙢𝙖𝙯 𝙝𝙖𝙮𝙖𝙩 𝙠𝙞𝙡𝙞𝙨𝙚 𝙨𝙤𝙣𝙖 𝙚𝙧𝙙𝙞ğ𝙞𝙣𝙙𝙚 𝙗𝙖ş𝙡𝙖𝙧.
---

14y 84(k
 
Alt 22 Eylül 2022, 20:54   #47
hepSi bir yaLan . . .
ZaLim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart

her insan kendi sınırları çerçevesinde istediği tercihi yaşamakta özgürdür, istediği cinsel eğilimi istediği şekilde yaşayabilir, ancak bunu abartılı şekilde topluma adapte etmeye zorlamaları doğru değildir. Bunları yargılamak bize düşmez, saygı gösterirsiniz yada göstermezsiniz ancak varlıklarını inkar edemezsiniz. Aynı şekilde lgbt'li bireylerde lgbt'yi normal bir şey miş gibi insanların gözlerine sokmamaları gerekir. Saygı görmek istiyorsan saygı göstereceksin. Her şey karşılıklıdır. Sokaklarda miting yapmalarını doğru bulmuyorum, sağda solda konserlerde bayraklar açılmasını doğru bulmuyorum. Çünkü bir erkeğin erkeklik bayrağı yada bir kadının kadınlık bayrağı yok. O zaman bir eşcinselin neden bayrağı var?

________________

Fuego, sonrisas, realidad y dolor . . .
uykusuz kalıp kendini yakma umarsız gecelerinde
ben unuttum bile
yıldızların sıcaklığı nasıl ölçülürdü ellerimde..

Forum Sitemizde "KIRIK LİNK İSTEMİYORUZ" MEGARESİM Kullanıyoruz..
Hızlı ve Güvenilir Resim Yükleme Hizmeti
 
Alt 22 Eylül 2022, 20:57   #48
Zeynep
Aykut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart

Erkek erkek gibi yaşar kadın kadın gibi.Bunun ortası olmaz,olmuşsa da sıkıntı var demektir.Benim saygım felan olmaz şahsen.

________________

A&Z
 
Alt 23 Eylül 2022, 11:29   #49
Standart

(bkz: ben çomarım demenin alternatif yolları)

 
Alt 23 Eylül 2022, 11:40   #50
Standart

aga ne çaktınız bunlara da. salsak mı artık?

________________

.
-never together-
 

Bookmarks


Şu Anda Bu Makale Görüntüleyen Aktif Kullanıcılar: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 
Makale Ayarları
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 07:05.