IRCRehberi - IRCForumlarının En İyi Rehberi   ofsbilisim hosting


ZirveShell chat,sohbet


4Beğeni(ler)
  • 3 Post By IkRa
  • 1 Post By IkRa


Kilitli
 
 
Seçenekler Stil
Alt 21 Kasım 2020, 08:44   #1
IRC Süper Moderatör
IkRa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Chatteyiz.Net Bilgilendirme

Bilindiğiz üzere;


https://www.ircrehberi.net/extra-irc...akaret-hk.html

Dün Şahsını tanımadığım, Kişinin kendini savuma mekanizması ile Sunucum olan Chatteyiz.Net Ailesi Şahsım ve akabinde ortağım @Kaf Dağı'nın bulunmakta ve halihazırda aktif bir şekilde sohbet platformlarında yerini alan mekanımda ki insan hakkında yalnış beyan verip, bir takım ithamlarda buLunması ve akabinde yapmış olduğu yalnış aktarım sonucunda ortaya çıkan bilgi ve algı kirliliğine herkesin şahit olduğunu bildiğim ve gördüğüm kadarıyla sanırım Bu Forumun bütün yetkili ve Moderötörleri aktif online üyeleri okumuş bulunmaktadır..

Nedense Editör olarak yetki alındığım bu Yönetim kadrosunda, 5 ay (belki daha fazla hatırlamıyorum.. ) Editör rankımın alınması konusunda SevgiLi @oMeN arkadaşımıza ibarede bulunsam da her nedense bu isteğim geri çevrilmiş Ircrehberi Yönetimi bu isteğimi gerçekleştirmemiştir..

GeLeLim dünki hadise ye ; Hiç tanımadığımız ve kendisini Mekanımızda SaygıyLa hoşgörüLü sohbette uygun bir şekilde ağırladığımıza inanıyorum. Bu insan her nedense Bir takım eylem içine girmiş yada bir takım insanların dayatmasıyla bu eyleme başvurmuş ve akabinde de Chatteyiz Ailesi adına post atıp bu postta sunucumuzda bulunan bir arkadaşımıza veryansın etmiş olup, bunun akabinde de sunucumuzu ele alarak olayı Kaf Dağına bir takım ithamlarda bulunmuştur..

Kendisine bunun yalnış bir aktarım ve insanları yargılarken tanımadan bilmeden yüzlerini bile görmeden bu ithamlarda bulunmasının yalnış olduğunu dile getirmiş olsam da , Her nedense olayı uzatmakta ve karalama politikasına devam etmekteki çabasını, efor sarfetmesini ve karalama politikasıyla birlikte insanlara imalarda bulunup, bu insanlar hakkında yalan yalnış beyanlar hakaret vari sözler sarfetmiştir..

Ve akabinde ne hikmetse Yönetimden Konuya müdehale etmelerini istediğimizi beyan etmişsek te vurdumduymaz bir tavırla birlikte sadece izlemeyi tercih ederek, Post hit alsın düşüncesiyle yapılmış oldukları akabinde de, açılan postun sadece x şahsın yazımlarının bir çoğunun silindiği ve belirli bir yazıların bırakıldığını, bu yazılarında Kaf Dağına hakaret edici söylemlerin veryansın ettiği yorumlarda kaldığını gördük..

Peki Adaletli bir Forum diye kurulan bu forumda Adaletli bir davranış olduğunu kim yada kimler savunur diye düüşünmeden kendimide alamadım ..

GeLeLim soN açıklamak ve üzerinde durmak istediğim sözüm ona Şahsa yönelik bir iki cümle kurmakta.. Efendim offline arkadaşı mahkemeye vermekten söz ettiniz bunuda yapmış olduğunuz yorumlarda belirttiniz ve atmış olduğunuz logları bir çok yorumu Yönetim silmekte olduğunu gözlemlemişsem de Mekanım hakkında verilmiş bu posttaki kişi yada kişiler hakkında ki suç duyurusunu bulunmanız gerekmektedir..

kahlan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

kaf dağı sen utanmadan sıkılmadan benim varlığımla akalaı konuşmuşsun hele o logların başında sen baana ne dedin unutunmu eski dostum iyiki geldin hep gel bunları diyen sen bugun benim burda biryerde yazmammdan bahsediyorsun bak güzel kardeşim ben senin gibi akşama kadar sanalda yetkime güvenerek onun bunun şakşakçılığını yapan biri olmadım olmamda ben ankaraya okumaya giderken dedem dediki olum çalma el kapısını çalarlar kapımızı bunu hayatıma dustur etm,iş adamım ben durduğum yerdemi ona sen pkk ağzı ile konuştun dedim neden deliknalı olup erkek gbii sohbetin başını anlatmadın evet dedim yine diyorum vatana devlete kamu sektörüne dil uzatan şerefsiz kim ise vatan hainidir kansızdır ikincisi ben sağlık sektöründe görervl, biriyim beş aydır anamı babamöı yeni gömrdüm işimi gücümü bırakam sana gelem burda laklakmı yapacam cahil adam hele söyle olum herkes sizin gibi .çakalmı hekres bir aile hayatı var işi gücü var sorumluluğu var herkes sizin gfibi sanalfa elin karısına kızına yetki verekerek salyalarını akıtan dil sen beni çok iyi tanıyan birisin evet hemde çok iyi tanırısn eğer içindeki adamlık olsa idi delikanlı olurdun olamadın sebebide iş sana dokundu o kansız adamı savundun sorun dil olum konu kapansın yada kapanmasın ben yapacaüımı yaptım mahmehye verdim sende oda delikanlık edecrksiniz ozamöan göeceğiz anaya sövmek nasıl bunu unutma senin orda yüzüne diyeceğim bekle sen sıranı''


kahlan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster


''bak ben diye ceğimi dedim bacım sizin kirli ilişkileriniz vars ise o sizin sorununuz size yine diyorum madem kardeşin özel hareketçı bende sana tek tek kardeşlerimin ne iş yaptığını görev yerleri ile diyim abimin birisi siirt dağ komando tuğay komutanı metin eştürk.bir abim özel kuvvetler doğu ve güneydoğu bölge komutanı yardımcısı rutbetsi tüm general bir kardeşim binbaşı ikzce dağ domandıo tabur komutanı tek tek abine sor araştırsın eğer birisi yalan ise ozaman gel yüzüme tükür ama bana sanalda karaktersiz haysşiyetsiz anaya küfür eden leri savunma sana sordum sana yada anana küfür edilse sesizmi kalırsın evet yada hayır deki göre herkes kimin ne olduğunu''

kahlan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster


''sana gelem burda laklakmı yapacam cahil adam hele söyle olum herkes sizin gibi .çakalmı hekres bir aile hayatı var işi gücü var sorumluluğu var herkes sizin gfibi sanalfa elin karısına kızına yetki verekerek salyalarını akıtan dil sen beni çok iyi tanıyan birisin evet hemde çok iyi tanırısn eğer içindeki adamlık olsa idi delikanlı olurdun''

Burda yazılanlar Kaf Dağı ve Şahsıma yönelik yapılan dile getirilmiş ;kahlan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bak ben diye ceğimi dedim bacım sizin kirli ilişkileriniz vars ise o sizin sorununuz size yine diyorum madem kardeşin özel hareketçı bende sana tek tek kardeşlerimin ne iş yaptığını görev yerleri ile diyim abimin birisi siirt dağ komando tuğay komutanı metin eştürk.bir abim özel kuvvetler doğu ve güneydoğu bölge komutanı yardımcısı rutbetsi tüm general bir kardeşim binbaşı ikzce dağ domandıo tabur komutanı tek tek abine sor araştırsın eğer birisi yalan ise ozaman gel yüzüme tükür ama bana sanalda karaktersiz haysşiyetsiz anaya küfür eden leri savunma sana sordum sana yada anana küfür edilse sesizmi kalırsın evet yada hayır deki göre herkes kimin ne olduğunu


''bacım sizin kirli ilişkileriniz vars ise o sizin sorununuz ''

Derken Şahsıma yapılan Bu dayatma ve yakıştırma sonucu Şahsım ve Chatteyiz Ailesi hakkında bu yapılan kirli oyuna kim dahil olmuşsa siz ve sizin akabinde sizi bu konu hakkında yönlendiren Arkadaşlar hakkında aile avukatımız ile görüşmelerde bulunduk.. Bugün itibari ile bir dilekçe hazırlayıp pazartesi savcılığa verilmek üzere işleme koyulacaktr.. Silinen yorumların ekran görüntüleri, ( silinmeden önce ve Silindikten sonra ki ) kendimizde mevcut olup, gerekli dosyaya aktarılacaktır..İrcrehberi Yönetiminden de post'taki yorumların neden belli başlı olanları silinip sanki içinden cımbız ile çekilmiş gibi bırakıldığı ve silinmiş postları Hangi Admin Hangi Moderötör silmişse bir açıklama ile bizleri bilgilendiriseniz Şahsım ve Chatteyiz Ailesi olarak sizden önemle arz eder bilgisinin bizlere aktarmanızı beklemekteyiz..


Chatteyiz.Net Yönetimi..

SaygıyLa KaLınız..
________________

Bir Fatiha'Lık ömrün '' Amin '' FasLındayım..~IkRa

Konu IkRa tarafından (21 Kasım 2020 Saat 10:00 ) değiştirilmiştir..
 
Alt 21 Kasım 2020, 09:12   #2
She
ÖzeL..
She - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart

Sevgili @IkRa dünkü konu ile alakalı karşı şahsın tüm arğo, küfür, hakaret içerikli mesajları silindi. Aynı şekilde sizden taraf olan mesajlarda okundu onlarda o tarz bir durum olmadığı için kaldı. Ayrıca IRCRehberi.Net yönetimi olarak her zaman tarafsız olduk bu tarz konularda.

Dünkü konuda, Moderatör arkadaşımızın arada küçük bir yazısını bile sildik çünkü bu tarz konularda tarafsızız. Ayrıca cımbızlanma diye olay söz konusu bile olamaz..
Karşı tarafın yazıları çok uzun oldugu için bir iki söz gözden kaçmış olabilir.Onun dışında hakaret ve loğlar silindi, ayrıca rankınızı da alırız problem değil biz sizi sevdiğimiz için bu zamana kadar almadık iyi forumlar dilerim.

________________

~ E & B ~

Konu She tarafından (21 Kasım 2020 Saat 09:17 ) değiştirilmiştir..
 
Alt 21 Kasım 2020, 09:28   #3
IRC Süper Moderatör
IkRa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

StandartSevgili @She yapılan yorumlarda ki; argo diye tabir edilen kişilik haklarıma ve Sevgili @Kaf Dagına yönelik eylem gerçekleştirilmesindeki yorumları diyorsan ben posttaki şahsımıza ait olan yorumlardan bahsetmekteyim..

Oki Ircrehberi yönetimi adaletli bir sistematik işlemde çalışıyor ve bunu kendine misyon edinmişse nedn sadece bize yönelik itham edilen yorumlar kalıcı oldu dve diğer yorumlarda ki ithamlar sizin değiminizle ( argo ) kelimeler içermekteydi ben mekanımda ki logdan bahsetmedim. Kisilik hak ve özgürlümüze yapılan hakaret vari sözlerden bahsettim..

Adaletli bir eylem gerçeklestirseydiniz ya postu kaldıracaktıniz yada siz ve sizin akabinde bütün yönetimdeki bu konuyu okuyan ve hiç bir uyarıda bulunmaksızin izleyen sizler postu kaldırmanız gerekmekteydi kii bunu yapmayıp Şahsım ve Kadim dostum olan Kaf Dagına yapılan saygısızca ithamları bırakmazdınız..

Ben sadece Şahsım ve Mekanım adına bilgiledirmede bulundum. Gerekli mercilere ve bu konuda ne yapılmasını bilir kişilere zaten iletilmiş bulunmaktadır konu..
Ne Şahsım vede Chatteyiz.Net adına hiçbir yorum yapılmayacaktır.

Konu Şahsim tarafından Kilit edilip tek bir beyanda dahi bulunulmatacaktır..

Saygıyla Keyifli Forumlar dilerim..

________________

Bir Fatiha'Lık ömrün '' Amin '' FasLındayım..~IkRa

Konu IkRa tarafından (21 Kasım 2020 Saat 11:05 ) değiştirilmiştir..
 
Alt 21 Kasım 2020, 09:38   #4
She
ÖzeL..
She - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart

Sevgili @She yapılan yorumlarda ki; argo diye tabir edilen kişilik haklarıma ve Sevgili @Kaf Dagına yönelik eylem gerçekleştirilmesindeki yorumları diyorsan ben posttaki şahsımıza ait olan yorumlardan bahsetmekteyim..

Sevgili @IkRa bende şahsın size karşı yaptığı hakaret içerikli postalardan bahsediyorum zaten öyle olmasa idi o hakaretli, mesajlar dururdu öyle değil mi.? Biz o tarz şeylere izin vermediğimiz için sildik ve akabinde konu kilitlendi.
Şunuda belirteyim şahsın hakaret post ları silindi kalan postlar sizindi, iyi forumlar dilerim.

________________

~ E & B ~
 
Kilitli

Bookmarks

« - | - »

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are KapalıTüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 19:20.