IRCRehberi.Net- Türkiyenin En iyi IRC ve Genel Forum Sitesi  
 sohbet
derya sohbet

Yaşam ve Detay Yaşama dair gelişmeler burada. İlgi çekici olaylar, inanç, ilişkiler, ilginç olaylar yaşam ve detayda.

6Beğeni(ler)
  • 4 Post By hayalet
  • 1 Post By PeLin
  • 1 Post By WildCat

Seçenekler Stil
Alt 15 Nisan 2021, 10:17   #1
Standart Nereye gidiyoruz

Evet başlıktanda anlaşılacağı üzere nereye gidiyoruz foruma bakıyorum yazılanları okuyorum en cok aktif olunan yer forum oyunları eskiden çok eskiden bu oyunlar yoktu resimli şiirler paylaşırdık forumlarda kendi yazılarımız olurdu daha güzeldi insanların online süresi yüksekti fırsat buldukça soluğu forumlarda alırdık ama şimdi öylemi tabikide değil bir çok kişi cepten giriyor online oyunlarda zaman geçiriyor tvlerde bile programlar bir değişik oldu insanları empoze ediyorlar en basite indirgeyip örneklemek gerekirse cocukluğumda bir filimde öpüşecek gibi olsun oyuncular herkez başını bir yana çevirirdi yada birisi kanal değiştirirdi ha yanlız isem dört gözle bakardım orası ayrıda nese çarpıtmayalım şimdi öylemi insanlara dizilerde öle şeyler varki nasıl diyim istemediğin birisi ile evlendiysen ona ihanet edebilir baskasıyla aşk yaşayabilirsin yada sevdiğin kişi başkası ile evlendiyse onların yuvasını bozabilirsin kötüler daima güçlü gösterilip iyilerinde ezik gösterilmesi yada evde ilgi görmeyen adamın eşini aldatmasının normal olması hatta suçunda kadında olduğu kadına yüklenmeye çalışılması örnek çok birde yufkacı programları var mesela iki elti yufkacıya kaçıyor ha bu yufkacı tek kişi iki kadın aynı kişiye kaçıyor kocalarıda af ettik geri dönün diye televizyonda sesleniyor nereden nereye gidiyoruz az cok anlayabildiniz sanırım

Ateş Seni Çağırıyor Namaz Kıl

Alt 15 Nisan 2021, 11:13   #2
Okkalı bir gülüş lazım, buradan bir güleceksin taa oradakine koyacak...
PeLin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hahahaha aglicak halimize gülüyoruz ya gercekten oyle hele o hamideler kanser etti beni

Sabrımın sınırları taştığında hayatımdan silemeyeceğim insan yoktur.
Kimsenin ardından koşmayın çünkü seven insan yan yana yürür

Alt 16 Nisan 2021, 09:56   #3
Huysuz ve tatlı kadın..
Yazgı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bey her şey değişti maalesef ama forumumuzda bahsettiğiniz konular da mevcut elbette. Okumak isterseniz makale bölümümüzde editörlerimizin güzel yazıları var. Şiirlerimiz güzel sözlerimiz herkes ilgi alanına göre takılıyor. Emeğinize sağlık güzel anlatım olmuş. Keyifli forumlar dilerim.

Alt 16 Nisan 2021, 14:25   #4

Az çok anlayabildik evet

Alt 16 Nisan 2021, 14:40   #5

dunyanin civisi cikti diyo

No MoRe DramA

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)