IRCRehberi.Net- Türkiyenin En iyi IRC ve Genel Forum Sitesi  
 sohbet
derya sohbet

34Beğeni(ler)

Seçenekler Stil
Alt 16 Şubat 2021, 09:25   #1
Standart Sizce Nick ve Avatara bakıp karakter analizi yapmak ne kadar doğru?

Sizce Nick ve Avatara bakıp karakter analizi yapmak ne kadar doğru?

Insanlari tanimadan kim olduklarini bilmeden tecrubelere dayanarak Nick ten yada Avatar dan karsindaki insanin kim olabilecegini tahmin edebiliyormusun?Ya yanılıyorsanız?

ηrmη

Konu Yazgı tarafından (19 Şubat 2021 Saat 11:10 ) değiştirilmiştir..

Alt 16 Şubat 2021, 09:39   #2
Emektar
Elyanura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Öyle birşey olmaz bir insanla 1yıl arkadaş ol yinede onu tam olarak çozemezsin kaldiki bir avatar bir nickle kişiyi analiz etmek.Belkide öyle görmek istedigi icin öyle kararlar almışdır.Yadaki bir cumle vardır hani oralarda kişi kendinden bilir işi diye.Hadi benim avatardan benim kişiliğimi analiz edin o zaman

Alt 16 Şubat 2021, 10:02   #3
Banlı Üye
Hesna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1-Bir yerde -demeyeyim simdi- forum admini kiz adminlik yapıyor aylar olmus yılını almış, ona ilk sen fake' e benziyorsun dediğimde "yok hayır benim!" demisti.
Ama karakteri nasil guzel, tatli dilli herkes tarafından seviliyor.
Sonra başka bir kiz tabi onun fake olduğunu forumda herkese gösterdi.Yabanci fenomen bir kızın fotoğraflarını kullanmış, kiz hâlâ duruyor mu? Evet bi gitti kayboldu bir süre sonra geri geldi yine foruma nick değişerek.

2- Yine baska bir arkadaşımın forumunda, - ne alaka diyeceksin- biri sadece patates avatarı kullanıyor.Kendi halinde takılıyor, en cok uyeleri gözlem yapıyor istediyle konusuyor istemedigiyle konusmuyor.Arada paylaşımlarını okuyorum bir ima laf söz gönderme yok zaten cok da yazmıyor.O da aksine cok cok iyi biri cikiyor, sevdiğim biri.

3- Biri cok göz önünde ucu bucağı yok herkes tarafından cok seviliyor cunku eglenceli, ama bakıyorsun ki senin yüzüne gülerken arkandan neler diyor?

4- Yine birine bakıyorsun avatarı etkileyici, kendi mutsuz hep bir üzgünlük.Sonra görüyorsun ki baska bir yerde fotoğraflarını atıyor ve kahkahalar icinde, rahat. Evli ve çocuğu olduğunu gizliyor mesela.

5- Başka biri de etkileyen en güzel bayan avatarı kullanıyor, bıcır bıcır hoş sohbet her turlu muhabbete acik.Yine görüyorsun ki aslında turbanli.

6- Yine biri cok ağır abi modunda takılıyor, saygın seviyoruz onu.Ogreniyorsun ki kac kizla flort etmis kimseye de belli etmiyor, cemaat üyesi.

Uzar bu, iyi dediğimiz kotu, kotu dediğimiz iyi.Dogru gördüğün insan yanlis yanlis dediğin insan doğru çıkabiliyor.
Bunun ötesinde kullandığı avatar yaptığı yorumlar bahsettiği kendisi ile de tıpa tip benzeyenler cikadabiliyor.Cunku insanlar zevklerine kendilerine benzettiklerine gore tercih de yapabiliyor, diğer azınlık ise kandırıyor -çünkü sanal-.

Alt 17 Şubat 2021, 00:30   #4
YGT
YGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

[ yanlış ] neden : nick e ve avatara hersey yerlestirebiliriz. bi hayvan ismi bi hayvan fotosuda koyabilir insan. asloLan Yazan Parmaklar Bakan Gözler. cvp veren kalpler. burada Karakter analizi yapmak daha zordur. ReaLde yüz yüze baktığımız karakteri zor analız ediyoruz. :)

Alt 17 Şubat 2021, 00:54   #5

Avatar ım vefasızlıgımı nickim ise seke seke koştuğumu İfade eder belki biraz güzel oldugumu. Bundan başka bişey düşünürseniz kendinizi yorarsınız çünkü insanlar izin verdiği kadarıyla biliriz onları ve izin verdiğim kadarı ile bilirsiniz beni.
- Mükemmel yoksa sorun da yok

Heyecanlanamıyorum..

Alt 17 Şubat 2021, 00:55   #6

Alıntı:
Hesna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1-Bir yerde -demeyeyim simdi- forum admini kiz adminlik yapıyor aylar olmus yılını almış, ona ilk sen fake' e benziyorsun dediğimde "yok hayır benim!" demisti.
Sonra başka bir kiz tabi onun fake olduğunu forumda herkese gösterdi.Yabanci fenomen bir kızın fotoğraflarını kullanmış, kiz hâlâ duruyor mu? Evet bi gitti kayboldu bir süre sonra geri geldi yine foruma nick değişerek.

2- Yine baska bir arkadaşımın forumunda, - ne alaka diyeceksin- biri sadece patates avatarı kullanıyor.Kendi halinde takılıyor, en cok uyeleri gözlem yapıyor istediyle konusuyor istemedigiyle konusmuyor.Arada paylaşımlarını okuyorum bir ima laf söz gönderme yok zaten cok da yazmıyor.O da aksine cok cok iyi biri cikiyor, sevdiğim biri.

3- Biri cok göz önünde ucu bucağı yok herkes tarafından cok seviliyor cunku eglenceli, ama bakıyorsun ki senin yüzüne gülerken arkandan neler diyor?

4- Yine birine bakıyorsun avatarı etkileyici, kendi mutsuz hep bir üzgünlük.Sonra görüyorsun ki baska bir yerde fotoğraflarını atıyor ve kahkahalar icinde, rahat. Evli ve çocuğu olduğunu gizliyor mesela.

5- Başka biri de etkileyen en güzel bayan avatarı kullanıyor, bıcır bıcır hoş sohbet her turlu muhabbete acik.Yine görüyorsun ki aslında turbanli.

6- Yine biri cok ağır abi modunda takılıyor, saygın seviyoruz onu.Ogreniyorsun ki kac kizla flort etmis kimseye de belli etmiyor, cemaat üyesi.

Uzar bu, iyi dediğimiz kotu, kotu dediğimiz iyi.Dogru gördüğün insan yanlis yanlis dediğin insan doğru çıkabiliyor.
Bunun ötesinde kullandığı avatar yaptığı yorumlar bahsettiği kendisi ile de tıpa tip benzeyenler cikadabiliyor.Cunku insanlar zevklerine kendilerine benzettiklerine gore tercih de yapabiliyor, diğer azınlık ise kandırıyor -çünkü sanal-.
Ne kadar Yermişsin insanları peki öz eleştiri?

Heyecanlanamıyorum..

Alt 17 Şubat 2021, 00:57   #7

bence azcikta olsa analize edebiliriz diye dusunuyorum
fake de olsa ya o resimdekine benziyordur yada karakteri o resimdeki sahis gibidir
ha ne kadar dogru sorusunada soyle cevaplandirmak isterim
kiminin dogrusu kimisinin yanlisidir saygi duymak gerekir
ayrica on yargili davranmamak lazim
not:Zamana Birakmak Lazim

No MoRe DramA

Konu WildCat tarafından (17 Şubat 2021 Saat 01:00 ) değiştirilmiştir..

Alt 17 Şubat 2021, 01:04   #8

Alıntı:
Hesna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Aslinda cogu yerde dogruluk payin var hatta 100 de 100 dicem evt katiliyorum
yinede biz saygi duyalim tatlim bize dogru gelen baskasina yanlistir yada tam tersi ))

No MoRe DramA

Alt 17 Şubat 2021, 02:06   #9
Cumhuriyet Kadını
Reyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben hiç yanılmadım bence belli ediyor.

per aspera ad astra ✨

Alt 17 Şubat 2021, 08:57   #10
Banlı Üye
Hesna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Ceylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne kadar Yermişsin insanları peki öz eleştiri?
Karşılaşırsan bir daha konuşuruz

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)