IRCRehberi.Net- Türkiyenin En iyi IRC ve Genel Forum Sitesi  
 sohbet
derya sohbet

Yaşam ve Detay Yaşama dair gelişmeler burada. İlgi çekici olaylar, inanç, ilişkiler, ilginç olaylar yaşam ve detayda.

Seçenekler Stil
Alt 04 Nisan 2023, 17:03   #1
Standart Timsah bakıcısı kadından şaşırtan itiraf!

Timsah bakıcısı kadından şaşırtan itiraf! Erkekler korkudan yanına bile yaklaşmıyor: “Benimle sevgili olmuyorlar”

Savannah Boan isimli bir kadın hayatının büyük bir bölümünü timsahlara bakıcılık yaparak geçirdi. Timsahları besleyen ve onları korkusuz bir şekilde kucağına alan Boan, erkeklerin işi nedeniyle ondan korktuğunu ve uzak durmak istediğini itiraf etti.
Timsah bakıcısı kadından şaşırtan itiraf! Erkekler korkudan yanına bile yaklaşmıyor: “Benimle sevgili olmuyorlar”
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Savannah Boan isimli bir kadın herkesi şaşırtan mesleği sayesinde kısa sürede sosyal medyanın ilgisini çekmeyi başardı. Timsah bakıcısı olan kadın hayatının büyük bir bölümü tehlikeli hayvanlarla uğraşmak için harcadığını ifade ettikten sonra işinden dolayı aşk hayatının etkilediğini söyledi

BELKİ DE DELİ OLDUĞUMU DÜŞÜNÜYORLAR

Özel bir mesleği olmasına rağmen en büyük eksikliğinin aşk olduğunu belirten Boan, “İşim flört hayatımı etkiliyor. Çoğu insanın her gün tarih öncesi hayvanlarla çalışan bu kadar güçlü bir kadınla çıkmaktan korktuğunu düşünüyorum. Benimle sevgili olmuyorlar. Belki çalıştığım hayvanlardan korkuyorlar. Belki de deli olduğumu düşünüyorlar. Pek emin değilim” diye konuştu.

İşinin çok erkeksi olduğunu düşündüklerini belirten Boan, işine tutkuyla bağlı olduğunu ve hiçbir zaman vazgeçmeyeceğini söyledi. Bakımını üstlendiği timsahların yanında kendisini huzurlu hissettiğini belirten Boan, “Benim gibi süper kahraman olan bir erkek arıyorum. Oralarda bir yerde bir tanesinin saklı olduğunu biliyorum. Romantik olarak kendimi hazırladım. Timsahlarım ve ben bekliyoruz” dedi.

Kaynak;https://www.mynet.com/timsah-bakicisi-kadindan-sasirtan-itiraf-erkekler-korkudan-yanina-bile-yaklasmiyor-benimle-sevgili-olmuyorlar-190101280983

Alt 04 Nisan 2023, 18:28   #2
YiLDiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Korkutucu ;dd güzelms.ne.guzel yaklasmasin erkekler

Seviyorum içimdeki alıngan ama haylaz çocuğu..
Sever, kırılır, küser..
Ama göz ucuyla hep bir gülücük bekler...

Timsah bakıcısı kadından şaşırtan itiraf!

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)