IRCRehberi.Net- Türkiyenin En iyi IRC ve Genel Forum Sitesi  
 sohbet
derya sohbet

Magazin Haberleri Magazin dünyasına dair tüm haberlere bu başlık altından ulaşabilirsiniz.

Seçenekler Stil
Alt 29 Eylül 2022, 11:54   #1
YiLDiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Şevket Çoruh eski eşi Günay Karacaoğlu'nun düğün pozuna yorum yapınca...

Günay Karacaoğlu, bir süredir aşk yaşadığı Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı ile evlendi. Başarılı oyuncunun nikahtan pozuna eski eşi Şevket Çoruh yorum yaptı. Şevket Çoruh'un yorumu sosyal medya takipçilerini ikiye böldü.
Şevket Çoruh eski eşi Günay Karacaoğlu'nun düğün pozuna yorum yapınca...
Günay Karacaoğlu, Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı ile hayatıni birleştirdi. 3. kez evlenen güzel oyuncu "Reddedemeyeceğim bir teklifle geldi ‘evet’ dedim" diyerek evlilik haberini duyurdu.

Yetenekli oyuncu Günay Karacaoğlu'nun nikah karelerine eski eş Şevket Çoruh yorum yaptı.
Instagram'da mutlu karesini paylaşan Günay Karacaoğlu'na eski eşi Şevket Çoruh "Çok güzelsiniz" yorumunda bulundu.
Kimisi Şevket Çoruh'un bu hareketini alkışlayıp "Ne kadar medeni bir davranış" dedi. Kimisi de "Hiç mi kıskanmadın be abi?" yorumunda bulundu.

Şevket Çoruh ve Günay Karacaoğlu, 1993-2004 yılları arasında evlilik yaşadı. Eski eşlerin Gülenay adında bir kızları var.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Seviyorum içimdeki alıngan ama haylaz çocuğu..
Sever, kırılır, küser..
Ama göz ucuyla hep bir gülücük bekler...

Alt 29 Eylül 2022, 12:19   #2
Yanlış Bildiğin Yolda; Herkesle yürüyeceğine Doğru Bildiğin Yolda; Tek başına yürü..
Artist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Milletin hayatından kimene

Alt 29 Eylül 2022, 13:53   #3

sacma sapan davranis
eski esinden sanane

No MoRe DramA

Alt 29 Eylül 2022, 13:58   #4

Güzel bi davranış, kötü birşey dememiş sonuçta

Alt 29 Eylül 2022, 14:01   #5
» en güzel hikaye`m «
Güz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tebrik ediyorum, muazzam hoş bir tavır. iyiniyet ve güzel bir kalp, hepimize lazım.

Şevket Çoruh eski eşi Günay Karacaoğlu'nun düğün pozuna yorum yapınca...anlayışı olan beni anlayışlı,
aptal olan ise aptal bulur. bence her ikisi de haklıdır.

Alt 29 Eylül 2022, 14:05   #6

Milleti Anlamak Zor . Herşeyin Sonu Olduğunu Unutuyorlar Gibi Adam Ne Güzel Geçmişine Sünger Cekip Kapatmış ve Kendine Yakışır Biçimdede Tebrik Etmiş ki , Şuan Bunu Yapamadıkları İcin Kadın`a Şiddeti Konuşuyoruz Aylardır .

Alt 29 Eylül 2022, 14:11   #7
Eğer birini kandırmayı başardıysan onun aptal olduğunu düşünme. Sadece sana hakettiğinden çok daha fazla güvenmiştir.
fredyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben olsam yapamam ayrıldığım eski eşimin yeni eşine çok güzelsiniz dicem öylemi rahatlığında bu kadarı pes doğrusu

Geleceğini merak eden fallara değil mezarlıklara baksın

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)