Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Temmuz 2022, 03:07   #31
Artist
Yanlış Bildiğin Yolda; Herkesle yürüyeceğine Doğru Bildiğin Yolda; Tek başına yürü..
Artist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Leader Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğinize sağlık çok güzel bir röportaj olmuş.
Başarılar dilerim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Alıntı:
She Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] çok iyi bir mübâhase olmuş, eline sağlık. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yıllardır tanımama rağmen hiç bir zaman çizgisini bozmayan ve yaptığı işlerde dile kolay mizana konduğunda ağır geldiği halde hep gösterişten uzak olmuştur. Bu yolda başarılar diliyorum kendisine..
Alıntı:
Mix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel, keyifli röportaj olmuş, emeğinize sağlık.
Alıntı:
oMeN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ropörtaj beklediğimden de güzel olmuş ikinizinde emeğine ve yüreğine sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] & @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] . Faruk sağolsun yıllardır ben nerde o orda Forumda ne zaman online listesine baksam en başlarda gördüğüm ve mutlu olduğum dostlarımdan birtanesidir. Seviliyosun knk herdaim başarılar dilerim
Alıntı:
L_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Başarılar Faruk beyyy

Eline sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Alıntı:
Cemalizim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Kardeşim Bu İşlere Çok Emek Verdiğini En Çok Bilenlerden Birisiyim , İnternet Cafede o Dönemlerde Biz Counter - Strike Oynarken Kendisi Gömülür Klavyeye İrcd Adına Birşeyler Yapmaya Çalışırdı , Ekranında Sürekli Kara Bi Ekran TELNET ile Mücadelesi Vardı .) Bizde Biraz Faruk Sayesinde Böylelikle ircd ile tanıştık.. Temiz Kişiliği Var Küçükkende öyleydi Şimdide Öyle :) Kendisine Başarılarının Devamını Diliyorum.

Röpörtaj İçin @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Teşekkürler Kardeşim.
Okuyan yüreklerinize , beğenen ve yorum yapan herkese teşekkür ederim