Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Nisan 2021, 23:10   #1
Ruyanur
Mutena
Ruyanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart TRSohbet HelpTeam Nisan Ayı Eğitim Çizelgesi

Eğitim Çizelgesi -
Eğitim Tarihi: 10/04/2021
Eğitim Saati: 21:30
Eğitim Konusu: Ignore-Silence
Eğitmen: Ruyanur
Yedek Eğitmen: Twain
------------------------------------------------------------
Eğitim Çizelgesi -
Eğitim Tarihi: 24/04/2021
Eğitim Saati: 21:30
Eğitim Konusu: Timer
Eğitmen: Twain
Yedek Eğitmen: Ruyanur

Eğitmenlerin eğitim vereceği başlıca konular:

1) Helpserv
2) NickServ
3) NickServ-Set
4) Wildcard
5) Memoserv-Set
6) Chanserv
7) ChanServ-Set
8) Chanserv-Levels
9) Akick
10) Who
11) HelpOp
12) Extraban
13) Exceptions
14) List
15) Ignore-Silence
16) Timer
17) Umodes
18) Chmodes
19) Usercmds
20) Flood

EĞİTİM PROSESLERİ:
1) Her ay eğitim çizelgemiz bu şekilde bildirilmektedir. Bu listeye bütün eğitmenler riayet etmek zorundadır.
2) Eğitimler gününde (soru-cevap dahil) #Helpegitim kanalında saat 21:30 `da olacaktır.
3) Eğitim çizelgesinde belirlenen asil eğitmenlerin mazeretlerini 1 saat önceden haber vermeleri gerekmektedir. Mazeretleri kabul edilen asil eğitmenlerin yerine yedek eğitmenler eğitime devam edecektir.
4) Nick değişikliği konusunda ichi nickine bildirilmesi gereklidir. Eğitim çizelgesindeki revüze yapılacaktır.
5) Verilen eğitimlerin foruma geçilmesi için eğitmenler tarafından kayıt altına alınması gerekmektedir.
6) Eğitim veya soru-cevaplar için Global mesajların standart olması gereklidir. Bütün eğitmenlere Global mesaj memo olarak gönderilmiştir. Bu mesajı egitim günü hangi egitim verilecekse değiştirip varsa help kanalındaki IRCop'lara yoksa sunucu üzerindeki online IRCop'lara verip eğitimin sunucu üzerinde yayınlanmasını sağlayacaktır.
7) Mazeretsiz eğitime katılmayan eğitmenlerin yetkilerinde düşürülme yapılacaktır.

"hakikâte giden yolda, meşakkatsiz bir varış yoktur."