Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Temmuz 2020, 15:45   #58
isyankar
isyankar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

pardonda size nolduda once o sunucuya gittiniz sonrada burda konuya yorum yaptınız alakanız nedir ogrenebilirmiyim canım benim sen sunucunu satmak icin ugras göster burda boş post kasma bence lütfen kabak tadı verme surda senide bilen biliyo yardım ederim edicem diye milletin ircsini webini linkleyipte sonra ya sabır ya fettah neyse bana delil ile gel ekren resmi ile gel canım benim lütfen

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]