Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Temmuz 2020, 01:49   #56
isyankar
isyankar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Boreas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Özel okuma evet yanlış bir şey ama birşeyler söylendiğinde de ilk önce çuvaldızı kendimize batırmak lazım ...
canım benim ben belkide 20 kisiye telnet sifresi verdim bi taneside burda ozel okunuyor diyemedi sen buraya yorum atmadan once orda kimle konustun da geldin buraya onu de hele aksam ordaydında :)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]